co nas drażni w Foresterach, czyli TTTM modelu

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
SzamaN
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Poznań CiTy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 17:15

a mnie w forkach drażni to że na tylnej kanapie nie ma podłokietnika,
wiem że to nie legacy ale mogliby zainwestować i dołożyć ten podłokietnik... :-P


"I ukryci w podziemiu, rzucamy klątwę na świata zło."

Obrazek

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 17:22

SzamaN pisze:a mnie w forkach drażni to że na tylnej kanapie nie ma podłokietnika,
wiem że to nie legacy ale mogliby zainwestować i dołożyć ten podłokietnik... :-P
Marudzisz. Poza tym, to bardzo niebezpieczne prowadzić samochód z tylnej kanapy. :mrgreen:
czarne jest piękne...

Harnaś
0 gwiazdek
Lokalizacja: B.D
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 17:27

W instrukcji z pierwszej gen. jest cały 30 stronicowy rozdział poświęcony audio, choć radio (kaseciak z czasów kamienia łup.) mógłby opanować 3 latek :roll:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 17:43

Mi też dealer oferował "skróconą instrukcję" którą chciał wydrukować ze strony sipu (tak jakbym już tego nie zrobił) ale w oficjalnej instrukcji producenta nie ma o tym ani słowa! A w Peugeocie miałem opisane 3 (trzy) fabrycznie montowane radia!

SzamaN
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Poznań CiTy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 19:42

vibowit pisze:
SzamaN pisze:a mnie w forkach drażni to że na tylnej kanapie nie ma podłokietnika,
wiem że to nie legacy ale mogliby zainwestować i dołożyć ten podłokietnik... :-P
Marudzisz. Poza tym, to bardzo niebezpieczne prowadzić samochód z tylnej kanapy. :mrgreen:
ja w podróży spędzam tam większość czasu więc IMO mnie to trochę drażni :evilgrin:

a że niebezpiecznie to wiem, bezpiecznej oczywiście z przedniego fotela kierowcy, ale tak to ja będę mógł za niecałe dwa lata :mrgreen:
"I ukryci w podziemiu, rzucamy klątwę na świata zło."

Obrazek

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 22:08

SzamaN pisze:a mnie w forkach drażni to że na tylnej kanapie nie ma podłokietnika,
Problemy. Nie siedziałem jeszcze z tyłu w moim Forku :evilgrin:

SzamaN
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Poznań CiTy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 22:58

radekk pisze:
SzamaN pisze:a mnie w forkach drażni to że na tylnej kanapie nie ma podłokietnika,
Problemy. Nie siedziałem jeszcze z tyłu w moim Forku :evilgrin:
to jak najszybciej leć i usiądź z tyłu, albo jeszcze lepiej, siedź tam przez 5 godzin bez przerwy nie wysiadając i potem powiedz mi, czy brakuje Ci tam podłokietnika :-P :->
"I ukryci w podziemiu, rzucamy klątwę na świata zło."

Obrazek

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 7 lut 2008, o 00:01

SzamaN pisze:siedź tam przez 5 godzin bez przerwy nie wysiadając i potem powiedz mi, czy brakuje Ci tam podłokietnika
SzamaN, oprzyj sie o plecak, bo w bagazniku to miejsca w Forku nie jest tak wiele jak obiecuje postura 8-)

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 00:30

SzamaN pisze:to jak najszybciej leć i usiądź z tyłu
To jutro, bo dzisiaj mi się niechce. Ale prawdę mówiąc to po co siedzieć skoro można leżeć :-P

maly
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 08:48

SzamaN pisze:czy brakuje Ci tam podłokietnika
ale podłokietnik w forku na tylnim siedzeniu jest bardzo wygodny :-D
maly vel. stanley http://www.baukom.pl

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Post 7 lut 2008, o 09:25

Szybko brudzące sie lusterka i boczne szyby. Nawet jak jest sucho???!!!!!
Dolce far niente ;-)

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 8 lut 2008, o 11:02

pytanie moze nie do konca tutaj, ale jednak troche wspolbiezne

jak wyjac to badziewne radio :?: (1DIN forek 2,5, rok 2005)

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 8 lut 2008, o 21:47

samochodzik pisze:jak wyjac to badziewne radio :?:
Łomem :evilgrin:

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 14 lut 2008, o 21:52

moj forek jest pierwszym subaru w ktorym przycisk "bright" dziala i co jest jeszcze wiekszym zaskoczeniem, zawiaduje podswietleniem calej deski, a nie tylko zegarka

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 01:33

samochodzik pisze:moj forek jest pierwszym subaru w ktorym przycisk "bright" dziala i co jest jeszcze wiekszym zaskoczeniem, zawiaduje podswietleniem calej deski, a nie tylko zegarka
W sumie jak do tej pory nie działał to może teraz drażnić :-P

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 09:49

wrecz przeciwnie :mrgreen:

SirCastic
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: GST
Auto: NX, 530xi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 14:23

Ech... w moim Forku, poza oczywistym dźwiękiem maglownicy (z przodu) i naturalnym jękiem rolety (z tyłu) drażni mnie głównie brak turbiny :) Ale ja już wymieniłem głośniki.
Jakimś dziwnym trafem :evilgrin: spalanie mam jak w zaturbionym a osiągi nie koniecznie :evil: :/ Ale wszystko przede mną :)
---
Już rok bez Subaru...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 14:29

u mnie jest absolutna cisza, normalnie jak nie w subaru

SirCastic
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: GST
Auto: NX, 530xi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 14:33

samochodzik, a jaki przebieg ? U mnie była cisza w maglu do 5000 km. Teraz na trylince jest szalony młotkowy.... A Roleta zaczęła piszczeć zeszłej zimy i tak jej zostało... Ale forek to forek... wół roboczy, ma jeździć i tyle... gorzej jak te dźwięki dochodzą z Legasia :)
---
Już rok bez Subaru...

samochodzik
1 gwiazdka
Lokalizacja: lodz
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 14:35

30 000

ale kumpel ma z przebiegiem ok 50 000 i tez jest nadal ok, nie zebym chcial Cie zdenerwowac :-?

SirCastic
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: GST
Auto: NX, 530xi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 14:40

Nieee... aż tak mnie to nie drażni :) / Nie zamienię na Toyotę :) / Choć nie ukrywam że : Najeżdżę się Kredensem i myślę : sprzedać Mondziaka żony, kupić jej Legacy albo co..... a potem siadam do Mondziaka a tam... cisza... spokój....

Może te Hamerykańskie Subaryny wiedzą że tam TTTM nie przejdzie a u nas publika wszystko łyknie.... Swoją drogą - może i zawieszenie EU i US się różni ale żeby roleta nie piszczała... widział to świat....

BTW - a'propos komputera określającego ile jeszcze przejedziemy.... NEVER MORE.
Jak się w Forku zaświeci kontrolka księgowego, to wiadomo że za 60-80 km staniemy i szlus... komputerki-srerki przeliczają sobie chwilowe zużycie na km i.... dojeżdżamy do Stolycy - pokazuje 90 km - spox - utykamy w tradycyjnym korku i nagle DUP i się robi migające 20 km... Wisłostrada się rozluźni - bang 60 km ... podjeżdżamy na stację a tu w baku jeszcze 15 litrów..... <olaboga> ..nie dojdziesz
---
Już rok bez Subaru...

osa551
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łomianki
Auto: Scooby Doo 2
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 14:52

SirCastic pisze:komputerki-srerki przeliczają sobie chwilowe zużycie na km i.... dojeżdżamy do Stolycy - pokazuje 90 km - spox - utykamy w tradycyjnym korku i nagle DUP i się robi migające 20 km... Wisłostrada się rozluźni - bang 60 km ... podjeżdżamy na stację a tu w baku jeszcze 15 litrów..... <olaboga> ..nie dojdziesz
W Legacy jak już pokazywał ile się przejedzie, to był w miarę konsekwentny, albo ja po prostu jakoś równo jeżdżę. W Forku trochę mi tego brakuje.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 15 lut 2008, o 14:53

W nowym foresterze widziałem wyświetlacz taki sam jak w legacy. Myślę, że przełożyli komputer i będzie teraz spalanie, zasięg itp...

hogi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Kona Stinky
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 15 lut 2008, o 15:01

SzamaN pisze:a mnie w forkach drażni to że na tylnej kanapie nie ma podłokietnika,
wiem że to nie legacy ale mogliby zainwestować i dołożyć ten podłokietnik... :-P
Chyba strasznie niewygodnie prowadzi się auto trzymając prawą rękę na podłokietniku z tyłu ;-) :-P :mrgreen:
Doradca Finansowy
http://www.greatpe.pl

SirCastic
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: GST
Auto: NX, 530xi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 15 lut 2008, o 15:02

w Nowym-nowym ? Tym z tymi dziwnymi blachami przy szybach... jak im tam.... ramki ?
---
Już rok bez Subaru...

ODPOWIEDZ