[OBK 07] Efekty naprawy "tłuczenia maglownicy"

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
raju
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wuwua
Auto: szybkie GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 5 lut 2008, o 15:50

MaciekSubru pisze:JUż się boję
Sensata jesteś i bezczelny kłamczuch :!:

PS. Niefart miałeś...gdyby nie GPS u Gala to by ploteczka poszła w miasto, a Ty to lubisz się pożywić...


:mrgreen:

BTW
MaciekSubru pisze:PS. Raju chyba powinieneś w podpisie lub avatrze wyraźnie napisać, że jesteś pracowikiem ASO Subaru - co by wszyscy wiedzieli.
nie jestem pracownikiem ASO. Primo.
Secundo. Jestem sobą we wszystkim co robię, więc to gdzie i dla kogo pracuję nie ma najmniejszego znaczenia :!:



MaciekSubru
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 5 lut 2008, o 23:05

Na wstępie chciałbym przeprosić forumowiczów, że mimochodem zostali wciągnięci w powyższą wymianę zdań.

Ale od początku:

W piatek widziałem srebrnego OBK 07 przejeżdzającego z dużą prędkością (dużą jak na tak małą uliczkę jaką jest ul. Leonidasa) obok mojej firmy, za którym ciągnął sie obłok pary wodnej z rury, który raczej świadczy o niedogrzanym niż rozgrzanym silniku.

Zadałem pytanie:
"Gal - czy ty przypadkiem masz srebrnego OBK ?

Jeżeli tak, to twojego chłopaki sprawdzali na zimnym silniku w piątek ok. g. 14.00 na uliczkach za ASO"

W poniedziałek dzwoni wściekły Raju i !! każe mi usunąć powyższy post :evil:
i mówi, że P.Duch pracuje już 16 lat nie upala samochodów klientów.

Pomyślałem sobie: paski na dresie mu się odkleiły, albo naruszyłem tabu.

Tylko, że ja nie widziałem dokładnie kto prowadzi, ale już wiem - dowiedziałem się od Raja, tylko dlaczego od razu się tłumaczył?

Tego samego dnia rozmawiałem z Galem i doszliśmy do wniosku, że nie ma co antagonizować sprawy bo zaraz sie zrobi z tego większa afera i on coś napisze wieczorem co załagodzi sprawę - i tak się stało
Raju ten post Gala to jest w sumie dla ciebie na ostudzenie sprawy. - ale chyba nie zrozumiałeś - trudno

Niestety musiałeś pociągnąć temat dalej więc chyba naruszyłem tabu pt.:
"Upalanie pracowników serwisu ASO, samochodami klientów".

Dla niezorientowanych - pracuję - ok. 600m od wyjazdu z serwisu ASO na ul. Robotniczej i od prawie roku widziałem i słyszałem, mnóstwo jazd testowych samochodami klientów po wąskich uliczkach (wiekszość poprzecznic jest równorzędna i nie posiada znaków pierwszeństwa A-7), często były to samochody znanych mi forumowiczów,do których dzwoniłem i pytałem czy to on właśnie jechał i zawsze okazywało się, że tego dnia ich samochód był serwisie.

Osobiście nie chciałbym, abym moim samochodem upalał jakikolwiek pracownik, dowolnego serwisu - dlatego pozwoliłem sobie na przydługi wywód.

PS.Sorry Raju, żle się wyraźiłem - pracujesz u dealera Subaru.
Obrazek

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Post 5 lut 2008, o 23:43

O!
Mamy Pierwszą Wojnę Forumową. :mrgreen:
No to już wprost, jakie jest moje podejście do tego tematu:
Nie mam złudzeń, że mechanik nie czeka z dodaniem gazu do osiągnięcia przez olej 80st. C. W żadnym warsztacie.
Jeżeli bym jednak zauważył w śladzie GPSa, że samochód był "upalany", to pewnie bym się z jednej strony lekko wpienił, a z drugiej rozbawił (no wstyd normalnie, wziąć sobie OBK do upalania :mrgreen: ), ale nie był. Była jazda z warsztatu na geometrię i z powrotem. Pewnie szybsza miejscami, bo to strata czasu.
A ponieważ to mój samochód, to zamykam tę dyskusję.
A Wy dajcie sobie na wstrzymanie, bo to mój wątek i Was zaraz stąd wy...proszę.

viking
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Zagłębie
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 5 lut 2008, o 23:46

ważne że maglownica "bangla" ;-)
pozdrawiam, darol vel viking ;-)

MaciekSubru
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 5 lut 2008, o 23:53

Sorry GAL za off topic -jesteś gościu

Wojna forumowa - to chyba przesada
Jakby Raju zadzwonił i poprosił jak kolega - to nie byłoby sprawy - usunąłbym posta
Ale jak mi próbuje rozkazywać - to co innego :evil:
Obrazek

carfit
3 gwiazdki
Lokalizacja: nowy sącz
Auto: RS6 MY17, JAG E-PACE, WRX by Carfit i inne
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 00:34

Nie mam złudzeń, że mechanik nie czeka z dodaniem gazu do osiągnięcia przez olej 80st. C. W żadnym warsztacie.

mylisz się , ja osobiście sprawdzam naprawiane Subaru u mnie , i dobrze o tym każdy mechanik i klient wie :roll: , a że nie musze sie wyżywać bo mam dość mocne STI ,i każdy u mnie w firmie wie że szef ma racje :-P , i generalnie za stery Subaru wsiadam ja :-P
A robie to tylko dla tego to że dla mnie i mechaników , naprawiać Subaru to hobby :roll: a nie pieniądze , kasę robi się na flotach :-P

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Post 6 lut 2008, o 01:09

carfit pisze:Nie mam złudzeń, że mechanik nie czeka z dodaniem gazu do osiągnięcia przez olej 80st. C. W żadnym warsztacie.

mylisz się , ja osobiście sprawdzam naprawiane Subaru u mnie , i dobrze o tym każdy mechanik i klient wie :roll: , a że nie musze sie wyżywać bo mam dość mocne STI ,i każdy u mnie w firmie wie że szef ma racje :-P , i generalnie za stery Subaru wsiadam ja :-P
A robie to tylko dla tego to że dla mnie i mechaników , naprawiać Subaru to hobby :roll: a nie pieniądze , kasę robi się na flotach :-P
A "flotowe" też "generalnie Ty" objeżdżasz? :-P
A wiesz, że niektórzy jeżdżący nimi też je lubią i traktują jak samochody, a nie "flotowe"?

Carfit, chłopie! To świetnie, że traktujesz Subaru inaczej, ale właśnie to, że jest jakieś "inaczej", świadczy o tym jak jest "normalnie". Wychodzi na to, że również u Ciebie... :mrgreen:

PS. Mój, na siłę, to jest właśnie "flotowy"... :-P

raju
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wuwua
Auto: szybkie GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 14:17

Przepraszam Galu za off topa, ale nie mogłem się powstrzymać 8-)

MaciekSubru64, z tym poczuciem trybu rozkazującego to Ty chyba jakiś przewrażliwiony jesteś :roll:
Nie denerwuj się, przecież i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :mrgreen:

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 14:27

Raju, co z moją przekładnią? Da się? :-)
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

raju
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wuwua
Auto: szybkie GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 14:36

devlin pisze:Raju, co z moją przekładnią? Da się? :-)
Słuchaj, najlepiej będzie jak podjedziesz do mnie, przejdziemy na serwis i pokaże Ci o co kaman. Zestawów naprawczych do maszyn rolniczych nie ma, ale pomożemy Ci rozwiązać problem :mrgreen:

ODPOWIEDZ