jak drugi kluczyk do tribeci

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
lisek116
0 gwiazdek
Auto: tribeca
Polubił: 0
Polubione posty: 0

jak drugi kluczyk do tribeci

Post 16 lut 2009, o 10:40

WITAM WSZYSTKICH!! to napczątek !!
pragne podzielic sie z wami mim problem moze znajde tu jekias porade jak mam dorobic drugi kluczyk do tribeki
kupiłem niedawno sprowadzony ze stanów samochód ale z jednym kluczykiem. teraz mam problem b w plskim salnie i całej eurpie mi nie zakoduja kluczyka
tzn. fizycznie kluczyk i samo dofrezowanie tak oczywiscie da rade . problem tkwi z kodowaniem . pan w salonie powiedział mi ze tylko w stanach mi go dorobią
ale tam jet terz problem bo potrzebóją samochód i własciciela z aktem własnosci. i teraz niewiem co mam robic :wall:
wymiana wszystkich zamkow i stacyjki i immoo. to koszt około 10 tys. więc to nie wchodzi .
pzdrawiam artur .



Danieldd48
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: z Jasła
Auto: Forester '98 2,0 AWD, LPG, STEREO, LO
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: jak drugi kluczyk do tribeci

Post 16 lut 2009, o 11:03

lisek116 pisze: i teraz niewiem co mam robic
Stary, spokojna głowa, w Polsce jesteś. Nawet sobie nie wyobrażam, co by nie można było :mrgreen:
http://www.bobik.pl/?id=katalog
http://www.bobik.pl/,
jeśli jesteś z W-wy, to już nie masz problemu, ale myślę, że w kraju jest więcej takich magików. :evilgrin:

lisek116
0 gwiazdek
Auto: tribeca
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: jak drugi kluczyk do tribeci

Post 16 lut 2009, o 14:28

no dzizeki kolega!! własnie tam dzwoniłem podjade do nich gosc twierdzi ze da rade ( ze otwoze dzrwi ale z klucza i auto bedzie odpalac )
super dobre i too zawsze jakies wyjszcie . dam znac jak sie uda !!
pzdrawiam artur.

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: jak drugi kluczyk do tribeci

Post 16 lut 2009, o 15:00

Jeżeli masz security ID to dorobienie kluczyka jest kompletnie bezproblemowe.

lisek116
0 gwiazdek
Auto: tribeca
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: jak drugi kluczyk do tribeci

Post 17 lut 2009, o 12:19

danieldd48 dzieki za pomoc stary !!
pojechałem wczoraj tam na żelazna i od reki mi dorobili kluczyk wsiadłem i pojechałem na nim do domu , jest tak jak mówił mi ten gosciu ze tylko nie bedzie zdalnego otwierania drzwi. ale zawsze jest to jakas alternatywa , bo co by było gdybym zgubił oryginała az strach pmysliec,

dzieki i pzdrawiam artur.

ODPOWIEDZ