Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
AGNIESZKA
0 gwiazdek
Auto: Subaru Baja
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 31 sty 2017, o 15:57

witam,
To mój pierwszy post na tym forum, ale podobno to ostatnia deska ratunku.
Od 10 lat jestem szczęśliwą posiadaczką subaru Baja rok 2005, niestety dzisiaj w nocy ktoś wybił mi 3 szyby boczne . Prawdopodobnie udało mi się już dostać 2 szt - zamienniki (ale póki nie dojdą całe to nie mam się co cieszyć) ale poszukuję jeszcze prawej bocznej tylnej . Podobno jest ktoś w Warszawie kto dorabia, sprowadza lub posiada, ale osoba która mi o tym wspominała nie zna ani kontaktu ani numeru.
Przeszukałam już kilkanaście firm które mogą się tym zajmować, ale na razie bez skutku. Może ktoś jest w stanie mi pomóc?



sheki
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łódź
Auto: Subaru legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 5 lut 2017, o 17:22

Część Agnieszka.

Myślę,że najlepszym wyborem będzie poszukać na e bay,w UK,lub u jakiegoś importera części,z rynku amerykańskiego,bo tam troszkę więcej tych aut bylo.
Z dorabianiej zapewne nie była byś zadowolona,bo jeśli była by z jakieś pleksy,to w środku by było głośniej i raczej z czasem by wyglądała mało estetycznie.

Pozdrawiam.

PS...Jeśli taka gdzieś zauważe,to dam Ci znać.

sheki
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łódź
Auto: Subaru legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 5 lut 2017, o 17:53


Kubik1
5 gwiazdek
Auto: impreza 2,0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 5 lut 2017, o 19:24

Do aut subaru, wszystkie szyby robi PILKINGTON.
Może zadzwoń do centrali i zapytaj, czy Ci sprowadzą. Nie wiem czy produkują je w Sandomierzu cz też w UK. Jeśli produkują, to zapewne nie będzie problemu z przyjęciem zamówienia. Czas oczekiwania do 2 tygodni.

AGNIESZKA
0 gwiazdek
Auto: Subaru Baja
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 8 lut 2017, o 18:48

dziękuję wszystkim za odpowiedzi,
dwie szyby udało mi się zamówić na allegro , przy czym jedna przyszła w " proszku" dzięki firmie dpd - mimo że była bardzo dobrze zabezpieczona - właśnie czekam na uznanie reklamacji . Po obdzwonieniu całej Polski - bardzo pomógł mi pan Piotr Zgadzaj z subaru Zdanowicz - w Gdańsku - zamawiając szyby od razu w Japonii - czas oczekiwania 2 tygodnie , no ale będą Znaczy po tych wszystkich przygodach - póki nie będę miała zamontowanych to się na zapas nie cieszę. dla zainteresowanych dodam że w Japonii każda z 3 szyb ma inna cenę od 200 do 800 zł. oczywiście ta ktra się zbiła jadąc w pacce - to była ta najdroższa do kolejnego zakupu.
Co prawda odpowiedział jeszcze jeden salon ale cena była 2 x droższa. Nikt inny - wliczając szroty i najmniejsze warsztaty w Polsce , nie miał takich szyb.

jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie moim problemem.

AGNIESZKA
0 gwiazdek
Auto: Subaru Baja
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 8 lut 2017, o 18:50

A zapomniałam , że PILKINGTON jednak do takiego modelu subaru nie robi szyb.

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

Re: Subaru BAJA - Poszukuję szyb bocznych prawych i lewych

Post 10 lut 2017, o 08:23

Nordglass z tego co pamiętam miał szyby do tego modelu, sprawdź

W Poznaniu mają serwis na Obornickiej, chłopaki są bardzo pomocne i szybkie w działaniu
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

ODPOWIEDZ