Carfit

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Pradio
0 gwiazdek
Auto: Impreza GT 99'
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Carfit

Post 6 cze 2017, o 22:38

Witam. Pytanko gdyż jestem z okolic dokładniej z jasła a potrzebuję kilka rzeczy a słyszałem że masz do wszystkiego dostęp :D. Mianowicie potrzebuje wymienić amorki w moim Gtku. Co poleciłbyś gdyż słyszałem ze ponoć KYB AGX jest nadal dobrym produktem. Chcę coś do normalnej jazdy ale też gdy trzeba będzie ciaśniej posmigać żeby dało radę. Pozostaje jeszcze pytanie czy jak amortyzatory do wymiany to czy zastanowić się też nad spręzynami. Nie dawno kupiłem furę i z tego co się orientuję to wszystko jest na serii. I jeszcze jedno czy prowadzisz warsztat ? Bo potrzebuję sprawdzić w jakiej kondycji jest gablota czy opłaca się inwestować czy lepiej oddać komuś .. (choć bardzo tego bym nie chciał) a w mojej okolicy brak rozsądnych ludzi do tego typu aut. Ewentualnie ile trzeba by było dołożyć do auta by miało to ręce i nogi. Z góry dzięki . Mam nadzieję że wkońcu trafię na kogoś kto pomoże mi reanimować klasyka :) post tutaj ze wzgledu na brak mozliwosci pisania na pw..



piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6 / był Forester 2,5XT
Polubił: 318 razy
Polubione posty: 202 razy

Re: Carfit

Post 7 cze 2017, o 07:39

Pradio pisze:Witam. Pytanko gdyż jestem z okolic dokładniej z jasła a potrzebuję kilka rzeczy a słyszałem że masz do wszystkiego dostęp :D. Mianowicie potrzebuje wymienić amorki w moim Gtku. Co poleciłbyś gdyż słyszałem ze ponoć KYB AGX jest nadal dobrym produktem. Chcę coś do normalnej jazdy ale też gdy trzeba będzie ciaśniej posmigać żeby dało radę. Pozostaje jeszcze pytanie czy jak amortyzatory do wymiany to czy zastanowić się też nad spręzynami. Nie dawno kupiłem furę i z tego co się orientuję to wszystko jest na serii. I jeszcze jedno czy prowadzisz warsztat ? Bo potrzebuję sprawdzić w jakiej kondycji jest gablota czy opłaca się inwestować czy lepiej oddać komuś .. (choć bardzo tego bym nie chciał) a w mojej okolicy brak rozsądnych ludzi do tego typu aut. Ewentualnie ile trzeba by było dołożyć do auta by miało to ręce i nogi. Z góry dzięki . Mam nadzieję że wkońcu trafię na kogoś kto pomoże mi reanimować klasyka :) post tutaj ze wzgledu na brak mozliwosci pisania na pw..
Wydaje mi się, że szybciej Carfita spotkasz na forum : forum.subaru.pl

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Carfit

Post 7 cze 2017, o 12:30

Albo w Nowym sączy ;)

limesiak
2 gwiazdki
Lokalizacja: NKE
Auto: OBK H6 MY05
Polubił: 0
Polubione posty: 3 razy

Re: Carfit

Post 7 cze 2017, o 13:00

Pozdrawiam
M

ODPOWIEDZ