Wydech końcowy z Imprezy gt do Forestera?

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

Wydech końcowy z Imprezy gt do Forestera?

Post 23 cze 2017, o 17:02

Mam taki dylemat. Mianowicie w moim zmodzonym Foresterze SF wolnossak mam kolektor ze starego Legacy 2.2. Ten tzw. "bulgot". Ale aktualnie mam zamontowany oryginalny końcowy wydech. Jako że jego kres jest bliski ze względu na rdzę chcialbym założyć coś innego. Coś co uwydatni to co daje kolektor czyli ten bulgocik. Odrazu zaznaczę że nie chcę głośnego ryku ale lekko bulgoczący wydech. Mam możliwość kupić oryginalny końcowy wydech od imprezy gt rok 2000 za rozsądne pieniążki. I tu pytanie czy ten wydech przedewszystkim będzie brzmiał lepiej niż ten mój oryginalny? I drugie czy ktoś już robił podobnego moda?



Duniek
2 gwiazdki
Auto: tak brzydkie, że aż ładne
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: Wydech końcowy z Imprezy gt do Forestera?

Post 24 cze 2017, o 14:41

Kiedyś miałem Antyka z końcowym tłumikiem z GT (dwie rury wydechowe) i było słychać bulgot lepiej jak na oryginalnym jednak moda robił poprzedni właściciel.
Możliwe, że trzeba byłoby przespawać wieszaki.

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wydech końcowy z Imprezy gt do Forestera?

Post 24 cze 2017, o 19:45

Ja mam w legacy wydech z wrx i jest gitarka .

luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

Re: Wydech końcowy z Imprezy gt do Forestera?

Post 24 cze 2017, o 22:58

NADZIOS czy ten Twój z WRX nie brzmi zbyt głośno? Masz może jakiś filmik żeby posłuchać?

A co do tego co Duniek napisałeś to czy masz jakieś nagranie żeby podesłać jak to brzmi?

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wydech końcowy z Imprezy gt do Forestera?

Post 26 cze 2017, o 16:44

Filmiku nie mam ale w legacy jest super słuchać tylko lekki basik . Jesli resztę wydechu masz oryginalną Bedzie gitara w trasy super .

ODPOWIEDZ