Numer skrzyni Automat

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
pasniko
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy III 2.5 2002r.
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Numer skrzyni Automat

Post 23 sie 2017, o 21:09

Na wstępie witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum oraz pierwsze subaru. Mam pewien problem, poszukuje skrzyni automatycznej do mojego Subaru Legacy III 2.5 2002r.
Mój numer skrzyni to TZ1A4ZFCAA przeszukałem internet w poszukiwani skrzyni z takim numerem i znalazłem jedną ale nie z identycznym numerem, jej numer to TZ1A4ZFAAA.
Jak widać różni się końcówką a dokładnie 3 znakiem od końca.

Moje pytanie brzmi, czy ta skrzynia będzie pasowała do mojego samochodu?
A jeśli nie to czy numer musi być identyczny czy może się czymś różnić?



longer1
0 gwiazdek
Auto: Forester 2.0 XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Numer skrzyni Automat

Post 26 sie 2017, o 19:59

Mam ten sam problem. Szukam TZ1B5LNXAA a znalazłem TZ1B5LNYAA. Z tego co się zdążyłem zorientować nie będzie pasowała.

longer1
0 gwiazdek
Auto: Forester 2.0 XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Numer skrzyni Automat

Post 28 sie 2017, o 17:58

Poprawka. Za kilka dni bede pakowal do swojego skrzynie z ...YAA. W toku poszukiwan zaslyszalem ze trzecia literka od konca to zmiany bez znaczenia i skrzynie sa zamienne. Ale i tak bym sie nie zdecydowal na ryzyko gdyby mi tego nie potwierdzil najlepszy serwis nieASO Subaru z N.S. ;) Dam znac po operacji czy przeszczep sie przyjal i biorca organow jest zdrowy.

gaworek
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Forester XT, Mazda Miata
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Numer skrzyni Automat

Post 5 mar 2018, o 13:20

longer1 pisze:Poprawka. Za kilka dni bede pakowal do swojego skrzynie z ...YAA. W toku poszukiwan zaslyszalem ze trzecia literka od konca to zmiany bez znaczenia i skrzynie sa zamienne. Ale i tak bym sie nie zdecydowal na ryzyko gdyby mi tego nie potwierdzil najlepszy serwis nieASO Subaru z N.S. ;) Dam znac po operacji czy przeszczep sie przyjal i biorca organow jest zdrowy.
Potwierdzisz czy skrzynia pasowała? Mam ten sam problem- posiadam skrzynię z X, a znalazłem z Y.

siczka
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forek 2.0 XT ATE
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Numer skrzyni Automat

Post 25 mar 2018, o 12:31

Witam,
Ja robiłem wymianę skrzyni biegów z Y na X . Niestety nie mogłem znaleźć skrzyni z Y. Trzecia od końca znak kto tylko jakieś małe zmiany. Potwierdził mi ASO Koper ze X będzie pasował zamiast Y. Po wymianie wszystko OK.
sky is the limit

ODPOWIEDZ