Po wymianie sprzęgła chrobotanie na wyższych obrotach

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Pospalbym
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Po wymianie sprzęgła chrobotanie na wyższych obrotach

Post 26 sie 2017, o 16:47

Witam
Subaru legacy 2.0 sohc 138 km

Tydzień temu rozsypało mi sie sprzęgło. Mechanik wymienił cały komplet bez dwumasy bo ta oprócz popiskiwania jest jeszcze w dobrym stanie. Od momentu wyjechania z warsztatu występuje dziwny objaw. Przy wyzszych obrotach nie zależnie czy na luziei czy na biegu, po wcisnieciu sprzęgła czuć i słychać charakterystyczne chrobotanie. Np dając 4 tys obrotów po nacisnieciu sprzegła chrobot wzrasta. Objaw wystepuje w połowie nacisnietego pedału. Czy ktoś miał takie objawy ? Czy mogą to być oznaki skrzyni biegów ? Biegi wchodzą normalnie, czasami jest problem ze wstecznym. Dziekuje za wszystkie wskazówki



otome
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Po wymianie sprzęgła chrobotanie na wyższych obrotach

Post 27 sie 2017, o 18:47

To są raczej objawy tego, że mechanik coś sknocił podczas montażu kompletu sprzęgła, więc oddaj mu auto z powrotem na reklamacji.

Bronczesław7
0 gwiazdek
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Po wymianie sprzęgła chrobotanie na wyższych obrotach

Post 29 sie 2017, o 13:02

Tylko uwazaj, bo niektorzy mechanicy, to na zlosc ci jeszcze bardziej auto Zepsuja. ja oddalem kiedys na reklamacje w poznaniu do takiego jednego, to jak odebralem auto, to az mi sie plakac chcialo, ale stwierdzilem, ze sie nie bede klucił, bo jeszcze bym wiecej kasy w tym utopil. teraz jezdze do [SPAM]. nie dosc ze naprawili to jeszcze teraz caly czas mi pomagaja i doradzaja. fajny serwis.

otome
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Po wymianie sprzęgła chrobotanie na wyższych obrotach

Post 29 sie 2017, o 17:28

Bronczesław7 pisze:Tylko uwazaj, bo niektorzy mechanicy, to na zlosc ci jeszcze bardziej auto Zepsuja. ja oddalem kiedys na reklamacje w poznaniu do takiego jednego, to jak odebralem auto, to az mi sie plakac chcialo, ale stwierdzilem, ze sie nie bede klucił, bo jeszcze bym wiecej kasy w tym utopil. teraz jezdze do [SPAM]. nie dosc ze naprawili to jeszcze teraz caly czas mi pomagaja i doradzaja. fajny serwis.
Ani marketingu, ani języka polskiego nie nauczyli...

ODPOWIEDZ