Stukające zaciski

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
1rooz1
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Stukające zaciski

Post 11 wrz 2017, o 10:24

aż dziwne, że wyszukiwarka nie znalazła takiego tematu :)

czy ktoś może polecić sprawdzony zestaw naprawczy do zacisków hamulców w outback'u 2010r. ? Ktos zna aktualne ceny ? zakup w ASO czy warto poszukac gdzies indziej ?

mam problemy ze stukami w zawieszeniu, po kilku kontrolach zawieszenia wszystko jest ok, ale na nierownosciach caly czas sa stuki,
troche poszperalem i zrobilem test jadac na nierownosciach z wcisnietym hamulcem i jest cisza ...
takze wydaje mi sie, ze u mnie rowniez problemem jest typowa usterka w postaci stukajacych zaciskow, wczesniej tego nie bylo, wiec mam nadzieje,
ze da sie je reanimowac :)



skwaro
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 52 razy

Re: Stukające zaciski

Post 11 wrz 2017, o 11:48

W sklepie motoryzacyjnym kupujesz nowe prowadnice i wymieniasz. Jak zaciski nie są rozbite to wymiana prowadnic wystarczy żeby się zrobiło cicho. Ale jak długo jeździłeś ze stukającymi to możliwe że już są rozbite i trzeba będzie je wymienić.

dcd84
0 gwiazdek
Lokalizacja: Puławy
Auto: Legacy 2.0 125 KM
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Stukające zaciski

Post 14 wrz 2017, o 06:15

Tłukło bardziej przy jeździe na wprost czy na zakrętach?

1rooz1
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Stukające zaciski

Post 16 wrz 2017, o 16:53

Hmm raczej tak samo ,

luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

Re: Stukające zaciski

Post 17 wrz 2017, o 00:14

Ważne są jeszcze te blaszki które trzymają klocki w zacisku. Ja kiedyś ich nie dałem i jak jechałem po dołach to mi szczelękały.

ODPOWIEDZ