Zmiana Lampy

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Cinek
0 gwiazdek
Auto: Forester II
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zmiana Lampy

Post 10 paź 2017, o 15:47

Dzień dobry, proszę o informację czy lampa zwykła może zastąpić xenon ? Już tłumacze pytania Zbiłem na ogrodzeniu lampę, szukam od piątku Xenona ceny są kosmiczne, dostępność zerowa. Teraz dwa pytania. Czy kupić z Anglika czy będzie to duża różnica w świeceniu ?? Inny montaż? Druga sprawa po rozmowie z Panem z Krakowa z tego ogłoszenia http://allegro.pl/reflektor-lewy-forest ... 78860.html poinformował mnie, że to jest lampa oryginalna normalna ale można do niej przenieś bebechy z Xenona i pasują ?! Proszę o radę czy brać z Anglika xenon, czy coś takiego?? Pacjent Forester 2005 rok po lifcie. Jestem z Warszawy ktoś może pomoże, ma jakieś doświadczenie i może ma na stanie ewentualnie wie jak to przełożyć mądrze?! POzdrawiam
Załączniki
22312030_1795520210475984_1329729111_o.jpg



RafcioL28
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy MY 06 2,0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zmiana Lampy

Post 10 paź 2017, o 22:39

Lampa z anglika bedzie pasowac natomiast nie będzie swiecic poprawnie i bedzie oslepiac kierowcow z naprzeciwka druga sprawa nie przeszedl by twój samochód przegladu z taka lampą o ile diagnosta sprawdzil by ustwienie świateł

piotruz
0 gwiazdek
Auto: Subaru
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zmiana Lampy

Post 22 paź 2017, o 12:08

Jest jedno podstawowe pytanie - czy środek lampy jest cały?
Jeśli tak to można przełożyć środek "lustra" do obudowy z anglika.

scuba
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Gniezno
Auto: Citroen C3
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zmiana Lampy

Post 24 paź 2017, o 12:30

Jeśli lampa jest z homologacją do żarówek halogenowych to nic nie pomoże...

ODPOWIEDZ