Brak mozliwości rozruchu Forester III SG

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Jacek S.
0 gwiazdek
Auto: Forester SG
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Brak mozliwości rozruchu Forester III SG

Post 3 gru 2017, o 11:38

Nowy
7 odpowiedzi
Skąd: Puck
Auto: Forester III z dieslem

Zgłoś odpowiedź



Zaskoczył mnie nieprzyjemnie na polowaniu 4 km od najbliższych siedzib ludzkich . Bez wcześniejszych ostrzeżeń . Jak wiecie uruchamiany jest przyciskiem .Po jego wciśnięciu wskazówki wędrują do końca skali , wracają , stuk przekaźnika i samochód powinien włączyć rozrusznik i odpalić . Idą tylko wskazówki , wracają potem cisza .... i nic się nie dzieje . Ściągnął mnie rolnik traktorem , na holu odpaliłem . Zmieniłem baterie w pilocie , próbowałem odpalić z kabli z innego akumulatora, aby wykluczyć awarię akumulatora , nic ... Co się mogło stać ? I byłbym wdzięczny za namiar na kogoś w Gdyni , Rumii , Wejherowie , który mogłby się tym zająć .

Sprawa dla elektryka ??? Silnik 2.0D .

pozdro

Jacek



namiot
2 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: było sti 2002 teraz 2.0R 2008
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Brak mozliwości rozruchu Forester III SG

Post 3 gru 2017, o 19:36

sprawdź czujnik sprzęgła zęby zapalić z guzika musisz mieć wciśnięte sprzęgło może czujnik na pedale sprzegła

namiot
2 gwiazdki
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: było sti 2002 teraz 2.0R 2008
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Brak mozliwości rozruchu Forester III SG

Post 3 gru 2017, o 19:40

po kolei czujnik sprzęgła przekaźnik rozrusznik

Jacek S.
0 gwiazdek
Auto: Forester SG
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Brak mozliwości rozruchu Forester III SG

Post 3 gru 2017, o 20:21

Czujnik wciśniętego sprzęgła działa , bo po jego wciśnięciu dioda na przycisku zmienia kolor z żółtej na zieloną . A Forester jest III generacji SH .

ODPOWIEDZ