Impreza GC8 zegary JDM

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
wade
2 gwiazdki
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Impreza GC8 zegary JDM

Post 8 gru 2017, o 23:55

Hej, ostatnio kupiłem bardzo okazyjnie zegarki od JDM przedlifta i jestem na etapie jak złożyć do kupy żeby działało. Na samo zamienianie przewodów plus ewentualne przedłużenie itd. byłem gotów i to nie problem ale kilka pytań się nasuwa. Może ktoś będzie wiedział.

1. Od czego jest niebieska kostka na poniższych zdjęciach?

2. Linka prędkościomierza starcza na styk. Zna ktoś sposób na jej podłączenie w takiej kombinacji bez naciągania jak strunę.

3. U siebie mam airbagi a na zegarach brak kontrolki a chciałbym wiedzieć czy wszystko z nimi w porządku więc pomyślałem ze dodam jedną kontrolkę i podłączę zgodnie ze schematem. I tu jest problem bo nie jestem pewny czy dobrze go odczytuje. Wydaje mi się że: do żarówki dochodzi + a z niej wychodzą dwa przewody, jeden na minus a drugi do sterownika. Tylko że w schemacie są dwie żarówki a u mnie tylko jedna (chyba?) i układ nie jest porostu podłączony kreskami symbolizującymi przewody a wykorzystuje jakby jakiś mini sterownik czy coś takiego. Załączam schemat do interpretacji.

Fotki tutaj: https://forum.subaru.pl/topic/97683-imp ... egary-jdm/



ODPOWIEDZ