Części do różnych modeli Subaru

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
GLOCK
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Części do różnych modeli Subaru

Post 22 kwie 2018, o 15:38

Witam,
Mam spory problem z dostaniem lewego lusterka lub części do lusterka zewnętrznego do Outbacka z 2010 roku. Oczywiście znalazłem parę egzemplarzy na portalach aukcyjnych ale w cenach powyżej 800 złotych co jest absurdem. Jest również cała rzesza lusterek do innych modeli rocznikowych lub innych modeli Subaru ale nie mam informacji jaka jest wymienność części składowych lusterek.
W związku z powyższym chciałbym zapytać forumowiczów czy jest jakakolwiek wymienność części wewnętrznych (uszkodzone obracanie - chowanie lusterka) lub może ktoś ma zbędne takie lusterko.
Chciałbym także zapoczątkować temat dotyczący wymienności części stosowanych w kilku modelach Subaru bo nie wątpię, że producenta raczej nie stać na pełną indywidualizację modeli.
GLOCK
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 23 kwie 2018, o 12:24

Witam "paku",
Chyba nie dokładnie przeczytałeś mojego posta. Pisałem, że w cenie powyżej 800 złotych można dostać części i lusterko bez problemu. Podany link odwołuje się do strony gdzie cena modułu naprawczego wynosi powyżej 280 USD czyli powyżej 800 złotych. Takie oferty niczego nie dają w kwestii naprawy uszkodzenia w kosztach akceptowalnych. Niemniej dzięki za zainteresowanie a jeżeli będziesz miał jakieś namiary na poważną ofertę w akceptowalnej cenie to zapraszam ponownie.

paku
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: OBK H6
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 27 razy

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 23 kwie 2018, o 12:30

Chyba niedokładnie zrozumiałeś mojego posta.
Ta strona miała Ci posłużyć do poszukania czy pasują od innych modeli. Na ceny nawet nie patrzyłem ..

GLOCK
0 gwiazdek
Auto: Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Części do różnych modeli Subaru

Post 24 kwie 2018, o 18:57

Rysunki tam zawarte nie są na tyle czytelne aby porównać części. Numery części też nie są możliwe do dokonania porównania. Tak więc ten sposób jest w zasadzie dostępny dla ludzi, którzy nie zajmują się tą tematyką zawodowo. A mi właśnie chodziło o opinię osoby znającej się na sprawie aby nie było to moje poszukiwanie w ciemno. Niemniej dziękuję za próbę pomocy "paku".

ODPOWIEDZ