Bylejakie radio

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
BiP
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: outback, starex, crosstrek
Polubił: 187 razy
Polubione posty: 204 razy

Bylejakie radio

Post 12 gru 2018, o 01:05

W terenie terenowym czujniki goopieją na nierównościach. Zarastanie syfem czujników szybsze, bo w zderzaku. Tablica na klapie jakieś 40cm wyżej.
Jak nie zda egzaminu, zostanie mi jedna dziura, a po czujnikach 4.8-) .
Czujniki nawet mam w garażu polakierowane na kolor zderzakowy outbackowy. Nie było jakoś okazji założyć.



inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 406 razy
Polubione posty: 361 razy

Bylejakie radio

Post 12 gru 2018, o 01:23

BiP pisze:
12 gru 2018, o 01:05
ak nie zda egzaminu, zostanie mi jedna dziura, a po czujnikach 4.8-)
No to testuj chińszczyznę. A na tablicę masz wyprowadzone pewno oświetlenie więc można bez wiercenia kabelek pociągnąć.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Bylejakie radio

Post 12 gru 2018, o 07:53

BiP pisze:
12 gru 2018, o 01:05
W terenie terenowym czujniki goopieją na nierównościach. Zarastanie syfem czujników szybsze, bo w zderzaku. Tablica na klapie jakieś 40cm wyżej.
Jak nie zda egzaminu, zostanie mi jedna dziura, a po czujnikach 4.8-) .
Czujniki nawet mam w garażu polakierowane na kolor zderzakowy outbackowy. Nie było jakoś okazji założyć.
W kilku samochodach czujniki z tyłu i z przodu. Głupieją wtedy, gdy przyklei się owad lub zaschnie z tyłu. To nie jest upierdliwe. Kamery w busach koło trzeciego stopu na górze.
Zajebiste są czujniki połączone z dżwiękiem przestrzennym. Disco rzondziło bez wyświetlacza.
Wyświetlacz fajny w maździe.
Dolce far niente ;-)

ptk22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: JG
Auto: Subaru Impreza 2.0 GX blobeye LPG
Polubił: 2268 razy
Polubione posty: 137 razy

Bylejakie radio

Post 12 gru 2018, o 08:07

BiP, a może zamontuj kamerę w okolicy dachu. Ja tak mam w jednym ciągniku i działa super. Kupiłem tanią w komplecie z ekranem. Ale teraz robią już takie, że może wyświetlać przez wifi na srajfonie. Może to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie?
Jest ryzyko, musi być wybór.

paku
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: OBK H6
Polubił: 44 razy
Polubione posty: 97 razy

Bylejakie radio

Post 12 gru 2018, o 10:17

Czujniki działają zawsze (bo uszu nie wyłączysz), a kamera jak się na nią spojrzysz.
Wiem bo w aucie z czujnikami nigdy w nic nie walnąłem, a w aucie z kamerą ... boleśnie.
"Każdy dobry uczynek będzie słusznie ukarany"
"Kto miał się wystraszyć, to się wystraszył. Kto miał się ześwinić, to się ześwinił"

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Bylejakie radio

Post 12 gru 2018, o 12:05

Lusterka i czujniki.
Dolce far niente ;-)

BiP
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: outback, starex, crosstrek
Polubił: 187 razy
Polubione posty: 204 razy

Bylejakie radio

Post 13 gru 2018, o 21:49

Powiadam Ci Fux, potrafię zarzucić lusterka zewnętrzne błotem. Będzie kamera. Jak pokonam podsufitkę, wyjdę kablem nad klapą na zewnątrz, taśma dwustronna i potestuję z górnym położeniem kamerki.
paku, na dwie rzeczy jestem uczulony: 1/Oczojebne wyświetlacze, kup, zobacz daliśmy radę, jest większy niż u konkurencji! 2/ Wszelakie piskacze. Odpinam te od pasów nawet. A toyotowy informujący mnie że właśnie wrzuciłem wsteczny doprowadza mnie do szału.
pkt22, kiedyś to był cymesik, jak radio w zetorze sprowadzonym ze Szwecji było... A teraz klima, kamery, gps-y, szybkozłączki. Niedługo to wysiadać nie będzie się przez cały dzień.

ptk22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: JG
Auto: Subaru Impreza 2.0 GX blobeye LPG
Polubił: 2268 razy
Polubione posty: 137 razy

Bylejakie radio

Post 16 gru 2018, o 20:41

BiP pisze:
13 gru 2018, o 21:49
pkt22, kiedyś to był cymesik, jak radio w zetorze sprowadzonym ze Szwecji było... A teraz klima, kamery, gps-y, szybkozłączki. Niedługo to wysiadać nie będzie się przez cały dzień.
Najlepiej żeby sam jeździł i nie trzeba było wsiadać przez cały dzień :-p

A tak na poważnie, to kamera w najwyższym punkcie widzi więcej niż lusterka. I w paru zastosowaniach potrafi się przydać. Jedyny minus, to to że w nocy obraz jest czarno biały.
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
BiP (16 gru 2018, o 20:49)
Jest ryzyko, musi być wybór.

BiP
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: outback, starex, crosstrek
Polubił: 187 razy
Polubione posty: 204 razy

Bylejakie radio

Post 16 gru 2018, o 20:48

Japońce wymyślili już dawno takką "analogową camerę" do parkowania tyłem przy przeszkodach;

http://www.usedcarglobal.com/used-cars/ ... 1-TQM-5719

ptk22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: JG
Auto: Subaru Impreza 2.0 GX blobeye LPG
Polubił: 2268 razy
Polubione posty: 137 razy

Bylejakie radio

Post 16 gru 2018, o 20:53

BiP, super patent. Tylko trzeba mieć czystą szybę. Ja często po godzinie pracy już takiej nie mam.
Jest ryzyko, musi być wybór.

ODPOWIEDZ