wydmuchało uszczelkę pod głowicą pytanie?

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: wydmuchało uszczelkę pod głowicą pytanie?

Post 9 cze 2009, o 18:36

Może być dużo rzeczy, może jest po prostu zużyty po 14 latach i domaga się remontu?



pablonas
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Szczytno (warm-maz)
Auto: Zielone z turbinom i srebrne też z turbinom
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: wydmuchało uszczelkę pod głowicą pytanie?

Post 11 cze 2009, o 10:16

Zwiększenie zużycia oleju pojawia się często po przegrzaniu motoru. Czasem trzeba wymienić tylko uszczelniacze zaworowe (należało to zrobić przy okazji wymiany uszczelki gdy głowice były na wierzchu) a czasem również pierścienie tłokowe. Sprawdź ciśnienie sprężania. Będzie wszystko jasne.

g-r-z-e-s
1 gwiazdka
Lokalizacja: malbork
Auto: leśnik s turbo MY99'
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: wydmuchało uszczelkę pod głowicą pytanie?

Post 16 cze 2009, o 15:29

bory501 pisze: * Zgłoś ten post
* Odpowiedz z cytatem
* Cytuj zaznaczone

Re: wydmuchało uszczelkę pod głowicą pytanie?

Nowy post 4 cze 2009, o 23:47
ŻLE WYREGULOWANY GAZ MASZ ZBT BOGATĄ MIESZANKE WIĘC TEMPERATURA SPALANIA JEST ZA DURZA A DODATKOWO TURBINA TEŻ TEGO NIE LUBI JEDYNY SPOSÓB TO WYREGULOWAĆ TAK ABY TEMPERATURA SPALIN PO LPG BYŁA ZBLIZONA DO SPALNIA BENZYNY BĘDZIE WIĘCEJ LPG SPALAŁ ALE SILNIK I TURBINA NIE DOSTANĄ TAK W D.... NA POCIESZENIE JA POPRZEDNIM LEONEM ZROBOŁEM NA LPG 70 000 KM A POPRZEDNI WŁAŚCIĆJEL TEZ GO NIE OSZCZĘDZAŁ , MÓJ KUMPEL NA LPG W LGASY ZROBIŁ OKOŁO 300 000 KM ZANIM SILNIK PADŁ A PADŁ PO 500 000 KM JNNE SILNIKI OPRUCZ SUBARU TEZ NIE ZAWSZE ZNOSZA LPG A WYPOLONA USZCZELKA MORZE ZDARZYĆ SIĘ I BEZ GAZU , SWOJEGO FORESTERA TEŻ WŁAŚNIE ZAGAZOWAŁEM NO I ZOBACZYMY CO BĘDZIE
okazało się że ktoś wcześniej grzebał i była uszczelka nie metalowa tylko jak w matizie z metalowym brzegiem
sami wariaci na drogach czasem trudno ich wyprzedzić
nieoznakowane.info

ODPOWIEDZ