sti przestała ładować

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
damian sti
0 gwiazdek
Auto: impreza sti
Polubił: 0
Polubione posty: 0

sti przestała ładować

Post 3 cze 2009, o 21:36

Witam mam sti 2007 rok auto ma zrobioną mapę ładuje 1,36 bara i ostatnio przestała ładować, teraz ładuje 0,5.Elektronika sprawdzona zawór turbo sprawdzony wszystkie czujniki oraz zawór upustowy podmieniałem z takiego samego modelu i dalej nic. Czasem jednak jak gdyby nigdy nic zaczyna ładować prawidłowo i tak samo z nienacka przestaje



Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, była Skoda, jest BMW :)
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 83 razy

Re: sti przestała ładować

Post 3 cze 2009, o 21:41

damian sti pisze: Witam mam sti 2007 rok auto ma zrobioną mapę ładuje 1,36 bara i ostatnio przestała ładować, teraz ładuje 0,5.Elektronika sprawdzona zawór turbo sprawdzony wszystkie czujniki oraz zawór upustowy podmieniałem z takiego samego modelu i dalej nic. Czasem jednak jak gdyby nigdy nic zaczyna ładować prawidłowo i tak samo z nienacka przestaje
Chyba Ci nikt przez internet diagnozy nie postawi, bo przyczyn może być wiele.
U mnie np. podobne objawy (raz na jakiś czas ładowanie 0,7 zamiast fabrycznych 0,9) powodowała padnięta sonda lambda

jako
2 gwiazdki
Lokalizacja: wawa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: sti przestała ładować

Post 3 cze 2009, o 21:50

damian sti pisze:Witam mam sti 2007 rok auto ma zrobioną mapę ładuje 1,36 bara i ostatnio przestała ładować, teraz ładuje 0,5.Elektronika sprawdzona zawór turbo sprawdzony wszystkie czujniki oraz zawór upustowy podmieniałem z takiego samego modelu i dalej nic. Czasem jednak jak gdyby nigdy nic zaczyna ładować prawidłowo i tak samo z nienacka przestaje

Możliwe, że za słabe paliwko lub za ostry zapłon, obniża przelicznik zapłonu do wartości powodującej dezaktywacę kontroli boostu.
http://subarulpg.pl
tel. +48 692 325 541

ODPOWIEDZ