Naprawa CVT - polecany warsztat? Mazowieckie

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
lemonsinthepot
0 gwiazdek
Auto: CVT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Naprawa CVT - polecany warsztat? Mazowieckie

Post 21 maja 2020, o 12:36

Cześć,
Jestem nowy na Waszym forum i bardzo nie chciałbym go zaśmiecać :) nie znalazłem dedykowanego działu do pytania o warsztaty, a używając szukajki widzę, że nie ma jednego wątku na takie pytania. Nie jestem właścicielem Subaru, ale wiem, że u Was też CVT były montowane i może ktoś z Was przechodził przygodę z naprawą tego typu skrzyni.

Przechodząc do rzeczy: posypał mi się CVT, prawdopodobnie jakieś łożysko kulkowe. Na allegro/olx nie znalazłem używanych skrzyń do mojego modelu, więc pozostaje naprawa. Szukałem warsztatu w Warszawie i okolicach po opiniach w Google i oczywiście te są skrajne, od "jestem zadowolony", po "złodzieje, wydałem 10k zł, a auto po miesiącu przestało jeździć". Bardzo nie chciałbym się znaleźć w tej drugiej grupie stąd mój post. Czy ktoś z Was naprawiał swojego CVT i może podzielić się opinią o warsztacie, który dobrze wykonał swoją robotę i wziął za to uczciwe pieniądze?
Jeśli macie opinie w drugą stronę to też poproszę, będę wiedział jakie warsztaty omijać.



mlud
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Naprawa CVT - polecany warsztat? Mazowieckie

Post 16 cze 2020, o 17:07

heja,
mi sprawdzali temat w Semko na Połczyńskiej. Finalnie robiłem w ASO na Robotniczej (zakup i montaż używanej) gdyż akcja była zaraz po skończeniu gwarancji i liczyłem na zniżkę. Sprawdzenie wykonali jednak w Semko. Rozebrali wszystko, postawili diagnozę i złotówki nie wzięli. Choć fakt, że diagnoza była - skrzynia do wymiany. Opowiadali, że dużo jest podrodzajów tego ustrojstwa i również chcieli się podjąć szukania czegoś na wymianę.

ODPOWIEDZ