Subaru Outback + bluetooth

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Darek_Gdańsk
0 gwiazdek
Auto: Subaru Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Outback + bluetooth

Post 6 cze 2009, o 21:09

Witam,
mam problemy z połączeniem się moją Nokią poprzez bluetooth z nawigacją i panelem sterowania w subaru.
Telefon wykrywa i pokazuje na liście te urządzenie jednak przy próbie połączenia wywala komunikat, że
są problemy z połączeniem.
Z tego co udało mi się wyczytać na zagranicznych forach wynika że istnieje lista urządzeń(telefonów) które poprawnie współpracują z Subaru.
Czy ktoś też miał podobne problemy i udało mu się je jakoś rozwiązać
pzdr,
Darek



Alek
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Legaś klekot
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Outback + bluetooth

Post 7 cze 2009, o 20:14

Proponuję takie oto cuś http://www.allegro.pl/item656272742_par ... tooth.html - nie tylko współpracuje ze wszystkimi telefonami ale jeszcze masz interfejs do sterowania ipodem, pobierania muzyki z klucza USB lub karty SD. Zainstalowalem dwa tygodnie temu i cieszę się z tego jak dziecko.

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Subaru Outback + bluetooth

Post 8 cze 2009, o 00:24

Alek, nie kumam, ma toto wlasny wzmacniacz?

Alek
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Legaś klekot
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Outback + bluetooth

Post 8 cze 2009, o 12:21

gregski pisze:Alek, nie kumam, ma toto wlasny wzmacniacz?
Toto ma taką skrzynkę, wielkości dwóch paczek papierosów, do tej skrzynki podłącza się peryferia (mikrofon, kabel z wyjściami na ipoda, usb i aux, oraz wyswietlacz). Następnie tę skrzynkę spina się z radiem fabrycznym (normalnie kostką iso). Skrzynka się chowa za radiem - instalacja wychodzi bardzo estetycznie - nie wystają żadne kable itd. Końcówki na podpięcie źródeł danych wyprowadza się w schowku.
Odpowiadając, więc na twoje pytanie wprost - wzmacniacza własnego (na tyle na ile ja się znam czyli nie bardzo) nie ma, korzysta ze wzmacniacza fabrycznego. Dzwiek idzie normalnie przez głośniki samochodowe. Kiedy korzystasz z telefonu albo "dopinanego" zrodła dźwięku to radio się wycisza.

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: Subaru Outback + bluetooth

Post 8 cze 2009, o 16:13

Alek, dzieki za info.

Darek_Gdańsk
0 gwiazdek
Auto: Subaru Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Outback + bluetooth

Post 13 cze 2009, o 09:53

Witam, okazuje się że moja nowa Nokia E51 nie mogła się połączyć z panelem w Subaru,
po wygrzebaniu starej N95 wszystko przebiegło bez problemu i mogę używać nawigacji jako zestawu głośnomówiącego
mam tylko na razie problem ze skopiowaniem numerów telefonów do nawigacji .
pzdr,
Darek

ODPOWIEDZ