Brak mocy

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Marekmichalak
0 gwiazdek
Auto: Subaru forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Brak mocy

Post 5 gru 2020, o 13:08

Witam jakiś czad temu pisalem z brskiem mocy mojego subaru forester 2.0 diesel 147bkm w czasie jazdy tracil moc pierw pokazywalo przeplywomierz ale jest ok nowy pozniej problem z przepustnica ale na chwile sie uspokoiło ale tankowalem samochód i pistolet caly czas odbijał po zatankowanu auto straciło znów moc wyglada na to ze coś z powietrzem zbierajacym sie w baku czy ktoś może miał taką sytuację ze swoim autem nie wiem czy przepustnica ma coś z tym wspólnego dodam kiedy auto miało normalną moc to na zimnym silniku przy zmianie biegów zawsze szarpnelo i przez sekundę a pozatym mam wrażenie ze jak przesieszam coś szimi z prawej strony na postoju jak przygazuje jest ok



lutek34
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Krosno
Auto: '05 Outback 2.5 SOHC + LPG, '17 WRX 6MT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 9 razy

Brak mocy

Post 8 gru 2020, o 06:39

chłopie zamiast zakładać kolejne tematy o tym samym, podjedz do kumatego mechanika, który będzie umiał zinterpretować wskazania MAFa, ciśnienia na pompie, doładowania itd a nie tylko skasować błędy i wymieniać dobre części.

ODPOWIEDZ