Gdzie w okolicach Bydgoszczy malują raptorem?

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Conrad86
0 gwiazdek
Auto: Subaru Forester SH 2,5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Gdzie w okolicach Bydgoszczy malują raptorem?

Post 5 paź 2021, o 07:43

Witam :)
Czy ktoś z was wie i się podzieli informacją, gdzie w Bydgoszczy, albo najbliżej Bydgoszczy jest warsztat, który zajmuje się malowaniem raptorem i robi to porządnie?
W sumie muszę kompleksowo zadbać o mojego Forka. Trzeba mu zabezpieczyć podłogę, no i powłoka lakiernicza daleko odbiega od ideału a, że często zjeżdżam z głównej drogi to chcę pomalować go raptorem, bo nie mogę patrzeć na porysowany lakier. Felgi też bym muśiał zregenerować. Fajnie by było gdyby jeden warsztat tym się zajął. Najważniejsze jest to, żebym był zadowolony, no i fajnie by było, żeby nie kosztowało tyle co pół auta, chociaż i tak będzie to spory wydatek.



Conrad86
0 gwiazdek
Auto: Subaru Forester SH 2,5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Gdzie w okolicach Bydgoszczy malują raptorem?

Post 5 paź 2021, o 08:12

No i jeszcze jedno, mam pod śilnikiem oryginalną osłonę metalową, a zastanawiam się nad dodaniem osłony metolwej, tak by zakryć całość podwozia, żeby nie tylko chroniło przed ewntualnymi uderzeniami, ale też chroniło podwoźie przed bezpośrednim kontaktem z solą i wodą. Wiecie może gdzie coś takiego można zdobyć i zamontować?

ODPOWIEDZ