Forester radio harman/kardon nie działa poprawnie

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
konrad_
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Forester radio harman/kardon nie działa poprawnie

Post 3 lut 2023, o 15:23

Cześć,
Moj forek SJ a właściwie radio ma pewne bolączki, które mnie irytują i chciałbym naprawic radyjko. Podejrzewam, że wymiana tego konrentego egzemplarza z napisem harman/kardon na coś współczesnego może być problematyczna lub droga. Co mu dolega:
1. nie działa w ogóle bluetooth, w ogóle nie podejmuje próby połączenia. Sprawdziłem na kilku różnych tel., wszytkimi sposobami jakie były możliwe. Przy próbie połączenia od razu wyrzuca komunikat w stylu: nie można nawiązać połączenia (lub coś pokrewnego)
2. na liście stacji tej głównej mam jakieś radia przypisane z automatu ale nie opisane nazwami tylko zakresem fal, jak nawet wezmę listę stacji i sobie wybieram, to wyłączeniu zapłonu i ponownym uruchomieniu wraca do tej listy podstawowej
3. lista stacji odświeża się co jakiś czas, troche mi to przeszkadza przy jeździe nocnej ale to najmniejszy pikuś przy tych wyżej opisanych:)
Próbowałem restartować radio przez odłączenie akumulatora na kilkaście min ale nic to nie dało, ani na bluetooth ani na listę stacji. Model radia FF415LS, może ktoś miał podobny problem/problemy lub zna specjalistę na terenie Warszawy i okolic, który mógłby pomóc z naprawą?



ODPOWIEDZ