Wydech Subaru impreza WRX 2013

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
FreakShow77
0 gwiazdek
Auto: Subaru impreza WRX 2013
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wydech Subaru impreza WRX 2013

Post 17 lis 2023, o 22:51

Witam, mam pytanie odnośnie wydechu w imprezie WRX 2013 USA, około rok temu sprowadziłem auto z USA i niedawno dowiedziałem się że ostatnia puszka została zamieniona na strumiennice poza tym wydech seria, całkiem fajnie chodzi ale chciałbym żeby trochę głośniej było i basowo i chciałem właśnie zapytać.

1. Jakbym cały odcinek wydechu od turbiny do środkowego zamianił na 3 calową kwasówke a resztę zostawił taką jaką jest ( czyli strumiennica a reszta włącznie z puszkami seria ) to czy spełniło by to moje oczekiwania ?

1/5. Oraz czy nie byłoby płaskiego metalicznego dźwieku jak typowy przelot z USA przy takim zabiegu?

2. Jeśli nie to czy zmiana samych tłumików końcowych pomogła by osiągnąć taki efekt ?



Dodam jeszcze że auto 4 końcówki wydechowe i czy takowy bass jest w ogóle możliwy przy takiej konfiguracji ? Bo nie ukrywam że po 2 końcówki na stronę idealnie wypełniają wydech i chciałbym przy tym zostać.



Zdjęcia dla zobrazowania.



Z góry dziękuję za pomoc :-)
Załączniki
IMG_20231117_215101.jpg
IMG-20221208-WA0002.jpg
IMG-20221208-WA0005.jpg



ODPOWIEDZ