Światła drogowe w crosstreku

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
TomekNes
0 gwiazdek
Auto: Subaru Crosstrek 2.0 benzyna
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Światła drogowe w crosstreku

Post 21 sty 2024, o 13:11

Witam.Kupiłem z USA Crosstreka poliftowego z 2021, auto bylo uszkodzone z przodu.Teraz odebrałem go z naprawy, zmienione zostały lampy na europejskie skoro i tak kwalifikowały się do wymiany.Jak odbieralem auto z naprawy to nie wyłapałem że nie działają światła drogowe.Pod maską wyczaiłem że w lampie jest żarówka, do drogowych ale nie wpięto tam wtyczki.Cała reszta dziala bezproblemowo, w tym tygodniu podstawiam auto do elektryka na podłączenie przeciwmgielnego i chciałem jechać zrobić przegląd techniczny do właściwej rejestracji.Przy włączniku od świateł przy kierownicy jest symbol włączenia tych świateł drogowych, nawet na liczniku zapala się kontrolka jak je włączam.Może mi pomóc wyjaśnić czy jest to kwestia że nie podpieli czegoś, czy w USA nie maja drogowych?



janusz2005
0 gwiazdek
Auto: Subaru XV 2.0i
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Światła drogowe w crosstreku

Post 21 sty 2024, o 19:10

Sprawdź beziecznik

janusz2005
0 gwiazdek
Auto: Subaru XV 2.0i
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Światła drogowe w crosstreku

Post 21 sty 2024, o 19:11

Sprawdź bezpiecznik

TomekNes
0 gwiazdek
Auto: Subaru Crosstrek 2.0 benzyna
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Światła drogowe w crosstreku

Post 21 sty 2024, o 19:20

Panowie, pisałem że nie ma wpiętego kabla z wtykiem przy lampie do żarówki od świateł drogowych, nie wiem czy powinien być, czy jest tam gdzieś? Niestety ciasno tam

TomekNes
0 gwiazdek
Auto: Subaru Crosstrek 2.0 benzyna
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Światła drogowe w crosstreku

Post 22 sty 2024, o 16:43

Zagadka rozwiązana.W aucie sa obecnie są europejskie lampy, które posiadały juz w komplecie wiązkę.W europejskich lampach jest regulacja elektryczna wysokości wiązki światła, w amerykańskich nie było.W amerykańskiej wiązce lampy jest dodatkowa wiązka z dwoma przewodami do drogowych, w europejskiej wiązce w tym miejscu jest zasilanie regulacji lampy.Z tego wychodzi że w europejskiej wersji do długich musi być dodatkowa wiązka bo na tej oryginalnej z lampy nie bylo wtyku.Pozdrawiam, może komuś się przyda

ODPOWIEDZ