Zmiana wartości temperatury na ekranie z stopni F na C

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
TomekNes
0 gwiazdek
Auto: Subaru Crosstrek 2.0 benzyna
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zmiana wartości temperatury na ekranie z stopni F na C

Post 21 sty 2024, o 13:18

Witam.Czy w Crosstreku,r.2021, ekran czarnobiały, samemu można zmienić wyświetlanie temperatury na górnym wyświetlaczu chodzi o zmianę z stopni F, na C, czy potrzeba podpinać komputer?Czy dysponuje ktos instrukcją do tego modelu?2.0 benzyna



BladyKrk
0 gwiazdek
Auto: FORESTER IV
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zmiana wartości temperatury na ekranie z stopni F na C

Post 8 lut 2024, o 08:53

CZEŚĆ, widzę, że podobnie jak ja szukasz sposobu konwersji wskazań na liczniku/komputerze USA-EU. Jakoś nie są rozmowni "starsi koledzy z forum" bo moje posty też pozostają bez echa. Z tego co udało mi się dotąd wyszperać to trzeba w tej sprawie do fachowca o bardzo wąskiej specjalizacji - niejaki Kamil spod Wrocławia to ogarnia. Jeszcze się nie zdecydowałem na wycieczkę 300 km w jedną stronę ale można to inaczej rozwiązać: https://www.youtube.com/@SubaruKonwersja
Daj znać jak coś załatwisz. :cofee:

BladyKrk
0 gwiazdek
Auto: FORESTER IV
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zmiana wartości temperatury na ekranie z stopni F na C

Post 8 lut 2024, o 09:22

CZEŚĆ, widzę, że szukasz podobnych rozwiązań z konwersja zegarów z USA na EU. Jakaś dziwna cisza na forum - 70 odsłon...?...
Ponoć trzeba do tego fachowca o wąskiej specjalizacji - jest niejaki Kamil spod Wrocka:
Elektronika KamCar znajdziesz na YT: tel 888-404-919
Ja jeszcze się nie zdecydowałem na wycieczkę 600 km ale ponoć ten Kamil ma na to sposób. Daj znać co załatwiłeś lub jak masz inne namiary to się podziel.
PZDR

TomekNes
0 gwiazdek
Auto: Subaru Crosstrek 2.0 benzyna
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zmiana wartości temperatury na ekranie z stopni F na C

Post 21 lut 2024, o 20:56

Cześć Ja ogarnąłem już temat, znalazlem goscia, chyba z Łodzi, tan sam co podałeś nr telefonu.Wysłałem mu licznik, odesłał w tym samym dniu co go dostał.Zmiana języka na PL w liczniku zmieniła automatycznie wskazania na tyn ekranie na podszybiu

ODPOWIEDZ