Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
picjaa
1 gwiazdka
Auto: subaru impreza 2003
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Post 29 cze 2009, o 08:51

:-d
elo, zna kotoś miejsce, gdzie mozna dorobic dodatkowy pilocik do alarmu i centralnego w subaru wrx.
jestem z p-ń, z góry dzięki za pomoc. :)



Tasior_Miedziak
4 gwiazdki
Lokalizacja: z zaświatów
Auto: Czarny karawan na gnojówkę
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Post 30 cze 2009, o 01:08

Zanim rzuca sie na Ciebie wszyscy forumowi wyjadacze pozwole sobie napisac male conieco zebys wiedzial za co beda Cie kopac.

Twoj post powinien wygladac mniej wiecej tak:

Czesc,

Jestem nowy na forum, wiec witam wszystkich serdecznie. Od jakiegos czasu jestem szczesliwym posiadaczem Subaru Impreza WRX. Niestety zgubilem jeden z kluczykow i nie wiem za bardzo co sie w takiej sytuacji robi.

Szczegoly dotyczace mojego WRX:
Rocznik 2006, pojemnosc silnika 2.5L, wersja europejska, kupiony w polskim salonie, jestem drugim wlascicielem. Samochod nie jest juz na gwarancji.

Czy zagubiony kluczyk mozna dorobic? Jezeli tak to gdzie i jaki jest orientacyjny koszt takiej uslugi? Jestem z okolic Poznania.

Bede wdzieczny za wszelkie informacje.


Teraz porownaj sobie post napisany przez Ciebie, pomysl chwile i sam sobie odpowiedz na pytanie czy gdybys to Ty mial wiedze i chcial komus pomoc to czy ilosc informacji ktora przekazales jest wystarczajaca do czegokolwiek? Pomijam juz forme Twojej wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2009, o 01:15 przez Tasior_Miedziak, łącznie zmieniany 1 raz.

Tasior_Miedziak
4 gwiazdki
Lokalizacja: z zaświatów
Auto: Czarny karawan na gnojówkę
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Post 30 cze 2009, o 01:15

Teraz bardziej merytorycznie. Czy posiadasz blaszke z SECURITY ID? Kupujac samochod powinienes dostac taka mala blaszke ze specjalnym kodem - Security ID. Idziesz do ASO, pokazujesz blaszke i oni na podstawie tego numeru zamawiaja dla Ciebie kluczyk. Kosztuje to pewnie nie malo, ale z tego co wiem to chyba jedyna droga. Kod jest potrzebny do zaprogramowania kluczyka zeby dogadal sie z immobiliserem w Twoim samochodzie. Zalezy pewnie ktory rocznik to jest ten Twoj WRX. Napisz cos wiecej.

Ja to slabo sie znam, wiec niech mnie poprawi ktos bardziej oblatany w temacie.

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Post 30 cze 2009, o 09:48

w Poznaniu nie znam namiarów ale w Wawie próbowałbym u Chimki, na Pańskiej 100 albo w 4T.

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Post 30 cze 2009, o 10:32

1. i podstawowe pytanie - to jest europa czy ameryka? Jak wygląda kluczyk/pilot?

lisek116
0 gwiazdek
Auto: tribeca
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Można dorobić Pilota od alarmu do WRXa ?

Post 30 cze 2009, o 12:36

miałem ten sam problem kupiłem auto ze stanów i niedopatrzyłem ze niemam tej blaszki i tu problem. klucz dorobiłem u bobika (DZIEKI FORUM SUBARU ) udało sie i mam jakąs alternatywe, ale o pilcie to moge zapmiec chyba ze wybiere sie w podroz do chameryki z subaru i aktem własnosci autka i tam mi wtedy zrobią kluczyk. więc :cofee: :-/

ODPOWIEDZ