Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 1 sie 2009, o 12:41

mtsmarek, no nareszcie, gdzie Ty sie podziewasz? ;-)

Serwis w remoncie?



mtsmarek
1 gwiazdka
Auto: GC8 Type-R by Roger Clark
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 2 sie 2009, o 09:15

Hello :-) ja poprostu jestem na urlopie :-d :lol: i od czasu do czasu cosik tam mazne :razz:

MISIEK062006
2 gwiazdki
Auto: IMPREZA WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 2 sie 2009, o 12:30

a ja na twoim miejscu nabył bym drogą kupna interfejs diagnostyczny za w miarę wszechstronny trzeba położyć jakieś 700zł a jak masz kilka autek to na pewno się przyda ja kupiłem i jestem zadowolony lapka do auta i wszystko jasne :idea: a jak chce wiedzieć jakie auto ma parametry wystarczy druga osoba z boku do trzymania kompa :thumb:

subydu
2 gwiazdki
Auto: subaru impreza 2002-2007 kilka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 4 sie 2009, o 23:30

Dzieki chlopaki za informacje i za instrukcje!
Chcialbym kiedys sie spotkac w takim zacnm gronie i porozmawiac.
Dalem sobie rzeczywiscie spokoj jutro przykrecam maske i nakladki na progi i szukam jakiegos diagnosty.
Trudno bedzie na podkarpaciu, szczegolnie ze w Subaru Zasada powiedziano mi ze nie moga zagwarantowac naprawy pojazdu jezeli jest to wersja amerykanska!(jak dla mnie absurd!)
Wiec pytam:" ok podlaczycie zdiagnozujecie a jezeli nie to co? A oni to i tak pan zaplaci. A ja to ile a oni nie wiemy ile czasu moze to zajac a roboczo godzina mechanika to 150 zl!
Myslalem ze mnie trafi!
Pytalem wtedy o zgaszenie kontrolki cisienia powietrza w koLach!- ktorej nie mam do dzisiaj zagaszonej!

Chce sie dopytac jeszcze o to urzadzenie diagnostyczne
Dajcie jakies wskazowki
Chodzi mi konkretnie o przyrząd lub samo oprogramowanie z wtykami pod laptopa, dla aut japonskich!
Szukam cos wlasnie takiego
Przepraszam ze nie odpisywalem ale jestem pochloniety skladaniem 2002 Impreza WRX Blue Mica!

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 5 sie 2009, o 00:10

subydu pisze:szczegolnie ze w Subaru Zasada powiedziano mi ze nie moga zagwarantowac naprawy pojazdu jezeli jest to wersja amerykanska!(jak dla mnie absurd!)
Nie tylko dla Ciebie to absurd.

Z Podkarpacia, to najbliżej będziesz miał do carfita w Nowym Sączu.

http://forum-subaru.pl/bb3/memberlist.p ... ofile&u=35

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 5 sie 2009, o 00:43

subydu pisze: Chodzi mi konkretnie o przyrząd lub samo oprogramowanie z wtykami pod laptopa, dla aut japonskich!

Uniwersalne urządzenie nie musi umożliwić rozwiązania problemu w Subaru, do niektórych rzeczy potrzebny jest dedykowany sprzęt - ale najbardziej to potrzebna jest wiedza o tym jak te auta działają.

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Prosze o pomoc? Awaria DCCD

Post 5 sie 2009, o 12:18

A ja mam zupełnie inną, niezwiązaną z tematem, prośbę do autora wątku. Kolego, zacznij używać znaków przestankowych, bo takie strumienie świadomości są naprawdę nieczytelne i męczące.

Dziękuję, pozdrawiam i życzę rychłego rozwiązania problemu, r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

ODPOWIEDZ