Problem z fabrycznym alarmem w imprezie

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
tom.manchester
0 gwiazdek
Auto: impreza wagon 99 2.0 turbo
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Problem z fabrycznym alarmem w imprezie

Post 16 sie 2009, o 19:28

Witam wszystkich jestem nowy na forum i chcialem Was prosic o pomoc. Zwariowal mi fabryczny alarm w imprezie 99 gt - anglik
Zaparkowalem auto i zamknalem z pilota bez problemow niestety otwarcie z pilota okazalo sie juz niemozliwe , wymienilem baterie na nowe i nadal nic , nie udalo sie takze uruchomic auta klawiatura znajdujaca sie w schowku uzycie kodu fabrycznego nie zdezaktywowalo alarmu i nadal nie ma mozliwosci uruchomienia samochodu - interesuje mnie czy jest mozliwa calkowita dezaktywacja tego alarmu lub jakas inna mozliwosc obejscia tego bardzo prosze o rade i czy jest opcja wykonania tego z wylaczeniem angielskiego serwisu niestety finanse nie sa moja mocna strona. Dziekuje za kazda pomoc



Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Problem z fabrycznym alarmem w imprezie

Post 16 sie 2009, o 19:33

Nie spotkałem się z fabrycznym alarmem z klawiaturą w schowku. Możesz wrzcuić zdjęcie pilota?

Dżanek
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: kolwiek
Auto: czarne, złe i jadowite
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Problem z fabrycznym alarmem w imprezie

Post 17 sie 2009, o 07:21

Nie było czegoś takiego jak fabryczny alarm z klawiaturą. Skoro nie reaguje na nic, to zacznij od sprawdzenia bezpiecznika od alarmu, może w momencie zamykania poszło za duże obciążenie i spalił się bezpiecznik. To najprostsze, ale i najczęstsze. A nie odpala najprawdopodobniej dlatego że w alarmie masz odcięcie zapłonu.
Pozdrówki

Dżanek

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: Problem z fabrycznym alarmem w imprezie

Post 17 sie 2009, o 10:08

Jasiu,

To Ti? ;-)

zofija
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice/Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Problem z fabrycznym alarmem w imprezie

Post 17 sie 2009, o 10:43

Ło matko :o Wielkiego Wodza moje oczy widzą - SUPER :thumb:

ODPOWIEDZ