Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
ares
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Post 22 sie 2009, o 00:21

Czesc, wlasnie kupuje wrx my 04 i egzemplarz, ktory chce kupic ma nastepujacy objaw po odpaleniu silnika po 30s-1min wlaczaja sie wentylatory na chlodnicy, i wylaczaja sie po jakis 15s i za 30s jest to samo znowu na 15s i 30s przerwy. Sprzedajacy twierdzi, ze ma tak juz odkad on kupil auto i nic sie z tym nie dzieje. Mnie raczej to martwi nie mialem nigdy boxera ale watpie, ze tak powinno byc w standardzie. Mysle, ze to jest jakis czujnik odpowiedzialny za temperature cieczy chlodzacej wariuje, gdyby to bylo tylko to bym sie nie zastanawial, ale wydaje mi sie, ze podobne objawy moga byc przy wydmuchanej uszczelce spod glowicy a to moze byc przyczyna innych usterek i trzeba bedzie ominac ten egzemplarz. Na forum niestety nie znalazlem informacji a to nie jest moje auto zebym mogl z nim podjechac do mechanika kiedy chce. Z gory dzieki za pomoc.



Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Post 22 sie 2009, o 00:31

A nie miga czasem ciągle check engine?

ares
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Post 22 sie 2009, o 00:32

kurde, nie zwrocilem na to uwagi ;-( podczas jazdy sie nie zalaczaja

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Post 22 sie 2009, o 00:35

A klimy niemasz po prostu włączonej?

ares
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Post 22 sie 2009, o 00:38

... byla wlaczona :)

Azrael moglbys mi podac na pw. cene kompletu rozrzadu z robota/bez od was? bo nie moge znalezc a nie wiem ktore rolki sa potrzebne zeby sam je poskladac

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Wentylatory wlaczaja sie 30s po odpaleniu wrx04

Post 22 sie 2009, o 00:49

ares pisze: ... byla wlaczona :)
I wsyztsko jasne...

ares pisze: Azrael moglbys mi podac na pw. cene kompletu rozrzadu z robota/bez od was? bo nie moge znalezc a nie wiem ktore rolki sa potrzebne zeby sam je poskladac

ok

ODPOWIEDZ