CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ADAMKIEWICZ24
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 07:53

czesc, zawsze chcialem kupic subaru impreze-wrx lub sti-zaleznie od pieniedzy akie bede mial-uskladalem pieniadze i przed zakupem przeczytalem cale to forum gdzie wiekszosc pisze ,ze
-w subaru wybucha silnik-niewazne jak bedziesz jezdzil i tak silnik trafi
-silniki 2,5 to porazka sa zle zrobione i napewno bedzie trzeba je remontowac
-subaru nie jest do normalnej jazdy
wiec prosze o rade-czy jest sens kupowac subaru dla normanej osoby-?mam sportowego seata i gdybym mial subaru to tez bym jezdzil szybko ale bez zadnego zarzynania itd. w sumie auto do normalnej jazdy
czy auta z allegro mozna sprawdzic w jakis sposob?historie
i czy to prawda ,ze silniki 2,5 sa awaryjne-ale tylko te z usa
i czy mozliwe jest,ze przejezdze takim autem z 5 piec lat bez wymiany silnika itd-wiadomo przeglady i bierzacd wymiany trzeba robic
ogolnie gdybym mogl prodic jakiegos posiadacza takiego auta zeby mi naswietlil jak to jest z eksploatacje takich aut
ja planowalem kupic wrx z 2003-2006 rok na polskim allegro
pisze o ta pomoc tutac bo kazdy post jkai czytalem po kilku zdnaiach zmienie sie w prywatne rozmowy uzytkownikow forum i w sumie nikt nikomu nowemu nie doradza tylko zacyzna sie rozmowa o pierdolach .
wiec jesli mozna to prosze o pomoc-zawsze schcialem miec to auto - ale z przeczytanych opini wynikalo ze same naprawy to przynajmiej 10-15 rocznie w nie tuningowanym aucie.jesli faktycznie tak jest to prosze o potwierdzenie tych informacji- wtedy bede musial zrezygnowac bo mysllaem ze bedzie mnie stac utrzymac takei auto-ale wydaje mi sie ,ze sie pomylilem ,
pozdrawiam i prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony 25 sie 2009, o 10:33 przez ADAMKIEWICZ24, łącznie zmieniany 1 raz.



eddie_gt4
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wilno
Auto: zono-woz FXT MY'16 & daily WRX MY'15 & fun-car Celica GT-Four MY'96
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 07:58

kup seryjnego WRX'a z 2.0 silnikiem, bedziesz Pan zadowolony :-)
niedlubane i uzytkowane z glowa egzemplarze nie sprawiaja zadnych niespodzianek przez dluuuuugie kilometry

udanych zakupow ;-)
Jezdzic nie umiem, ale bardzo lubie :mrgreen:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 08:20

ADAMKIEWICZ24 pisze: pisze o ta pomoc tutac bo kazdy post jkai czytalem po kilku zdnaiach zmienie sie w prywatne rozmowy uzytkownikow forum i w sumie nikt nikomu nowemu nie doradza tylko zacyzna sie rozmowa o pierdolach .

W ramach rozmów o pierdołach chciałem uprzejmie prosić o poprawienie przynajmniej tego DOPUKI. Masz sportowe auto, ambicje na Subaru, a to zobowiązuje.

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 08:37

Nie wiem skąd to wrażenie (Twoje) o wyjątkowych kosztach obsługi i awaryjności Imprezy, bo z całą pewnością nie jest to opinia ludzi jakich znam z tego forum.
Jedyną prawdą jaką widże w tej litanii obaw jest stwierdzenie, że silnik 2,5 nie jest majstersztykiem - a dokładnie jest problem z wydmuchiwaniem uszczelek w silnikach 2.5 w STI.

Dlatego tak jak kolega GT radzi, kup WRXa i nie będziesz miał problemu. Nawet z silnikiem 2,5.
I z całą pewnością Impreza nadaje się do "normalnego" jeżdżenia. STI zresztą też.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

cArLoS
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łódź
Auto: WRX Spec Carlos 440/585
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 08:43

ADAMKIEWICZ24 pisze: czesc, zawsze chcialem kupic subaru impreze-wrx lub sti-zaleznie od pieniedzy akie bede mial-uskladalem pieniadze i przed zakupem przeczytalem cale to forum gdzie wiekszosc pisze ,ze
-w subaru wybucha silnik-niewazne jak bedziesz jezdzil i tak silnik trafi
-silniki 2,5 to porazka sa zle zrobione i napewno bedzie trzeba je remontowac
-subaru nie jest do normalnej jazdy



hehehe dobrze Cię rozumiem, na mnie także spadł kubeł zimnej wody, niestety forum zacząłem przeglądać po zakupie subaru - sprawa mniej więcej wyglada tak, jeżeli zalezy Ci na dość młodym aucie, to jesteś skazany na silnik o pojemności 2,5 litra. Jeżeli ograniczysz się do seryjnych możliwości technicznych tego silnika, to nie powinno być dramatu, auto da Ci dużo przyjemności z jazdy.
projekt "Huragan" Carlos - 440/585
Obrazek

cArLoS
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Łódź
Auto: WRX Spec Carlos 440/585
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 08:47

Osobiście, tuż po zakupie, także naczytałem się na stronie mapteku, mts-u, vtg , o pakietach mocy i możliwościach upgradeowania , aż mi kolana zadrżały na samą myśl o większej mocy :-)

Potem od słowa do słowa kolega Azarel wytłumaczył czym się to może skończyć:
- wydmuchaniem uszczelki
- zmieleniem skrzyni, a konkretnie chodzi chyba o 2 i 3 bieg
- pęknietym tłokiem
- oraz niewspółmiernymi kosztami dochodzenia do sprawności w relacjach do rozsądnego zakupu sti z podobnego rocznika
projekt "Huragan" Carlos - 440/585
Obrazek

leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 08:57

Można też wolnossaka :-) , one się wcale nie psują. :!:
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:01

ADAMKIEWICZ24 pisze:-subaru nie jest do normalnej jazdy

Uffff, całę szczęście że przez ostatnie 5 lat o tym nie wiedziałem, bo nie miałbym czym jeździć na codzień.... ;-)


A tak serio, to ze wszystkich aut jakie do tej pory miałem, Impreza była/jest najbardziej niezawodna i bezawaryjna. Więc bez obaw.


edit
ADAMKIEWICZ24 pisze:ja planowalem kupic wrx z 2003-2006 rok na polskim allegro
Jak mam coś doradzić, to albo to, albo poszukaj STi, tylko wtedy do rocznika 2005, żeby mieć silnik 2.0.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2009, o 09:21 przez jarmaj, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzesiek_67
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Adamów
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:10

jarmaj pisze: Uffff, całę szczęście że przez ostatnie 5 lat o tym nie wiedziałem, bo nie miałbym czym jeździć na codzień.... ;-)

Patrz Pan, człek to taki gupi jest. Jeździ niemożliwymi i nienormalnymi autami....normalnie :-)

ADAMKIEWICZ24, nie kupuj, naprawdę chała - psuje się, nie ma żadnych fajnych siatexów, stożki powodują padanie przepływki, nie ma nawet pojarki do SEATa.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Dzisiaj jest trochę tak, że jest ciepło ale nie gorąco. Pogadamy ? :-)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2009, o 09:53 przez Grzesiek_67, łącznie zmieniany 1 raz.
Brak podpisu.

Niedźwiedź
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: SI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:13

ADAMKIEWICZ24 pisze: czesc, zawsze chcialem kupic subaru impreze-wrx lub sti-zaleznie od pieniedzy akie bede mial-uskladalem pieniadze i przed zakupem przeczytalem cale to forum gdzie wiekszosc pisze ,ze
-w subaru wybucha silnik-niewazne jak bedziesz jezdzil i tak silnik trafi
-silniki 2,5 to porazka sa zle zrobione i napewno bedzie trzeba je remontowac
-subaru nie jest do normalnej jazdy
wiec prosze o rade-czy jest sens kupowac subaru dla normanej osoby-?mam sportowego seata i gdybym mial subaru to tez bym jezdzil szybko ale bez zadnego zarzynania itd. w sumie auto do normalnej jazdy
czy auta z allegro mozna sprawdzic w jakis sposob?historie
i czy to prawda ,ze silniki 2,5 sa awaryjne-ale tylko te z usa
i czy mozliwe jest,ze przejezdze takim autem z 5 piec lat bez wymiany silnika itd-wiadomo przeglady i bierzacd wymiany trzeba robic
ogolnie gdybym mogl prodic jakiegos posiadacza takiego auta zeby mi naswietlil jak to jest z eksploatacje takich aut
ja planowalem kupic wrx z 2003-2006 rok na polskim allegro
pisze o ta pomoc tutac bo kazdy post jkai czytalem po kilku zdnaiach zmienie sie w prywatne rozmowy uzytkownikow forum i w sumie nikt nikomu nowemu nie doradza tylko zacyzna sie rozmowa o pierdolach .
wiec jesli mozna to prosze o pomoc-zawsze schcialem miec to auto - ale z przeczytanych opini wynikalo ze same naprawy to przynajmiej 10-15 rocznie w nie tuningowanym aucie.jesli faktycznie tak jest to prosze o potwierdzenie tych informacji- wtedy bede musial zrezygnowac bo mysllaem ze bedzie mnie stac utrzymac takei auto-ale wydaje mi sie ,ze sie pomylilem ,
pozdrawiam i prosze o pomoc
a dla mnie to jest wybiórcze czytanie Forum i to w dodatku bez zrozumienia :evil:
Obrazek
Obrazek

Niedźwiedź
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: SI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:15

Grzesiek_67 pisze: PS. Dzisiaj jest trochę tak, że jest ciepło ale nie gorąco. Pogadamy ?
:giggle: :lol: :-d :-) PADŁEM
Obrazek
Obrazek

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:22

Gal pisze: problem z wydmuchiwaniem uszczelek w silnikach 2.5 w STI.

Ostatnio jak byłemna przeglądzie gwarancyjnym w ASO to mieli tam 7 sztuk Forestera 2.5T na silnik, więc nei pisz proszę że dotyczy tylko STI. Poza tym 100% racji ogólnie to dobre niezawodne auta poza kilkoma upierdliwościami, z poważnych to tylko silnik 2.5T.

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:25

Azrael pisze:
Gal pisze: problem z wydmuchiwaniem uszczelek w silnikach 2.5 w STI.

Ostatnio jak byłemna przeglądzie gwarancyjnym w ASO to mieli tam 7 sztuk Forestera 2.5T na silnik, więc nei pisz proszę że dotyczy tylko STI. Poza tym 100% racji ogólnie to dobre niezawodne auta poza kilkoma upierdliwościami, z poważnych to tylko silnik 2.5T.
Możliwe.
Zaczęło się od STI i na początku raczej nie słyszało się o problemach w WRXie i Forku - ale mogło się zmienić.
Wyglkąda na to, że nie jestem na bieżąco.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:26

Azrael pisze: mieli tam 7 sztuk Forestera 2.5T na silnik, więc nei pisz proszę że dotyczy tylko STI. Poza tym 100% racji ogólnie to dobre niezawodne auta poza kilkoma upierdliwościami, z poważnych to tylko silnik 2.5T.


dobrze, że to przeczytałem bo zacząłem mysleć o zmianie Forestera 2.0 na Forestera 2,5 w "starej" budzie oczywiście :whistle: :-)

ADAMKIEWICZ24, kupuj subaru, będzie dobrze ;-)

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:33

Gal pisze: Zaczęło się od STI i na początku raczej nie słyszało się o problemach w WRXie i Forku - ale mogło się zmienić.
Wyglkąda na to, że nie jestem na bieżąco.


SIP bardzo by chciał żeby tak nie było i propaganda oficjalna mówi że dotyczy to tylko upalanych STI, prawda jest taka że robi się wszystkie. Z tym że w WRXach rzadziej pęknięte tłoki, zwykle tylko uszczelki.

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX DOPUKI NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 09:33

esilon, silnik 2.5T jest fajny w Foresterze/WRXie do codziennej jazdy, po prostu trzeba walczyć o niską cenę zakupu z zapasem na zrobienie tego raz a dobrze i tyle.

ADAMKIEWICZ24
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 10:48

dziekuje wszystkim za pomoc i naprowadzenie na wlasciwa droge- ktos tam napisal ze nie zrozumiaalem czytanych postow. siedzialem 2 cale dni i czytalem to forum i wiekszosc opini jest taka jaka wyrazilem w pytaniu,
naprawde chce kupic to auto ale sie przestraszylem po przeczytaniu setek opini.
teraz juz na spokojnie moge powiedziec ze za trzy miesiace stanee sie posiadaczem.
pozdrawiam i czekam na wiecej pomocnych opini a do Grzesiek 67 -nie kazdy ma kase zeby jego 1 autem bylo subaru wiec nie wiem o co ci chodzi wi....u z tym tym seatem,forum jest po to zeby sie czegos dowiedziec. jesli nie chcesz pomagac -to nie musisz,
nie wszyscy posiadacze innych aut niz subaru sa idiotami. nie weisz nawet do kogo piszesz wiec skoncz

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 10:54

ADAMKIEWICZ24 pisze: nie weisz nawet do kogo piszesz wiec skoncz

o to to własnie, skoro czytałes 2 dni to juz wiesz, ze to nie jest biblioteka gdzie szeptem wszyscy grzecznie odpowiadaja tylko i wyłącznie na zadane pytanie :-)

a seaty som fajne , powodzenia w zakupach subaraka ;-)
Azrael pisze: po prostu trzeba walczyć o niską cenę zakupu z zapasem na zrobienie tego raz a dobrze i tyle.

Azrael, 10 000 ?

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 10:58

esilon pisze: Azrael, 10 000 ?


Około+/- powiedzmy 2 tys.

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 11:57

ADAMKIEWICZ24, nie przejmuj sie. Ja jestem wyznawca Subaru, uturbionym jezdze 5 lat, a czasami jak poczytam forum to mam wrazenie, ze za kare kupujemy te 'badziewne' auta i byle dyszel jest 100x lepszy.

Subaraki sie nie psuja jezeli sa dobrze traktowane. Jezeli sie kupuje 10 letnie, nawet zadbane auto, z dmuchawka, trzeba se liczyc, ze polatalo ostro w swoim zycu juz troche i moze cos nie wytrzymac. Latwo takze trafic na dzwonione, ale niech ktos mi pokaze procentowo dla Subaru i szmelcwagena ;-)

Kupuj :) Jezeli chcesz szybki dupowoz na codzien, WRX - jezeli 'rajdowke' STi/I

Powiem inaczej. Nie wierzycie chyba, ze Gal kupilby OBK gdyby to byly takie kiepskie auta :mrgreen:

Grzesiek_67
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Adamów
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 12:15

ADAMKIEWICZ24 pisze: a do Grzesiek 67 -nie kazdy ma kase zeby jego 1 autem bylo subaru wiec nie wiem o co ci chodzi wi....u z tym tym seatem,forum jest po to zeby sie czegos dowiedziec. jesli nie chcesz pomagac -to nie musisz,
nie wszyscy posiadacze innych aut niz subaru sa idiotami. nie weisz nawet do kogo piszesz wiec skoncz

Ad. 1 Subaru nie jest moim pierwszym autem, jestem osobą raczej ubogą ,
Ad. 2 Seata miałem, bardzo zacne auto ,
Ad. 3 Na tym Forum jest miliard informacji, jeżeli naprawdę chcesz się dowiedzieć, dowiesz się ,
Ad. 4 Wiem, moja żona jeździ Audi, potwierdzam nie jest idiotką ,
Ad. 5 Nie wiem do kogo piszę, podobnie jak reszta dyskuntantów. Czy ta wiedza cokolwiek by zmieniła ?

Zdecydowanie nie kupuj Subaru. Mam o tej marce i ludziach z nią związanych, jak najlepsze zdanie. Chciałbym aby takim pozostało. Wiem, jestem małostkowy.... :mrgreen:

Pozdrawiam
Grzegorz
Brak podpisu.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 12:26

Grzesiek_67 pisze: Wiem, jestem małostkowy....

i taki troszkę zaczepny dzisiaj :whistle:

:mrgreen:
Grzesiek_67 pisze: Dzisiaj jest trochę tak, że jest ciepło ale nie gorąco.

36,6 ? :mrgreen:

Grzesiek_67
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Adamów
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 12:31

esilon pisze: i taki troszkę zaczepny dzisiaj :whistle:

Esi, ja ????? :o No Przyjacielu, daj spokój, odpowiadam jedynie na pytania. Nic mniej, nic więcej. Cheelout :-)
esilon pisze: 36,6 ? :mrgreen:
Nie, termoparę sobie już wyjąłem, zaś doładowanie ograniczyłem do 0,00 %0 . Ale fakt, w powietrzu pachnie prochem :giggle:

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Co do tej małostkowości...to mogłeś chociaż zaprzeczyć przez grzeczność :mrgreen:
Brak podpisu.

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 12:32

ADAMKIEWICZ24, ja mam WRXa 2006 z silnikiem 2.5. Samochód ma przejechane 50kkm i nic mu na razie nie wybuchło. Auto było upalane od kiedy je mam ze 2x, a jakoś mi się nie chce wierzyć że wcześniejszy właściciel czyli Salon Subaru w Niemczech je katował. Jest to re-we-la-cyj-ny samochód do jazdy na codzień. Bo nie dość że szybki, niezawodny i dający kosmiczną radochę z jazdy, to jeszcze jest tak gupi z tymi spojlerami i wszystkim że laboga :mrgreen:
W tych rocznikach, o których piszesz większość to będą 2.0 (do 2005r), powszechnie uznawane za mniej awaryjne niż 2.5. Różnica w mocy jest minimalna - 2.0 miało seryjnie 218KM, a 2.5 ma 230. Jeżeli jeździsz ostro, masz zamiar bawić się tym autem i istneje ryzyko że będziesz miał dla niego ciężką rękę, to żeby oszczędzić sobie ewentualnych problemów i kosztów kup coś z 2.0. Jeśli jeździsz normalnie po drogach i nie będziesz auta specjalnie żyłować, to 2.5 też Ci raczej nie wybuchnie. Ja jestem upartym zwolennikiem teorii, że auta których używa się do normalnego jeżdżenia nie wybuchają. I tego będę się trzymać, przynajmniej dopóki mi nie wybuchnie :mrgreen:

citan
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bełchatów
Auto: japońskie
Polubił: 41 razy
Polubione posty: 14 razy

Re: CHCIALEM KUPIC SUBARU WRX AZ NIE POCZYTALEM FORUM-

Post 25 sie 2009, o 12:40

Trzeba wprowadzić oficjalny zakaz źle-pisania o subaru.

ODPOWIEDZ