Subaru Legacy 2.2 95r kombi pomozcie:)

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Kubawaw3
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 2.2 95'
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy 2.2 95r kombi pomozcie:)

Post 16 wrz 2009, o 07:23

Moj problem tkwi w tym ze to wogole nie ma przyspieszenia i wlecze sie jak zólw mialem wczesniej taki sam tylko ze 2.0 automat i byl mocniejszy o duzo od tego. Mam tam zwykly gaz i wyciaga na nim zaledwie 170km a na benzynie niewiele szybciej co z nim moze byc



jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

Re: Subaru Legacy 2.2 95r kombi pomozcie:)

Post 16 wrz 2009, o 09:01

Kubawaw3 pisze:Mam tam zwykly gaz
Nie jedzie, ale może dobrze chociaż gotuje? :whistle:


:mrgreen:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy 2.2 95r kombi pomozcie:)

Post 16 wrz 2009, o 09:05

jest pewnie "przykręcony" na gazie (jak to często się zdarza) żeby mało palił pewnie musisz udać się do jakiegoś znawcy tematu co by ci porządnie wyregulował gaz , to tak ode mnie na pierwszy rzut oka ale pewnie koledzy zaraz dorzucą swoją wiedzę na pewno bardziej fachową ode mnie ;-)

w kwestii Gazu jak zwykle Jarmaj szybszy :mrgreen:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

marw007
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: OBK 2,5 '01
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy 2.2 95r kombi pomozcie:)

Post 17 wrz 2009, o 11:41

podłączam się do pytanie Kubawaw3 mam ten sam samochód (Legacy 2,2 kombi - 96r - zwykły gaz) i problem (może tylko w mniejszej skali) mój się słabo rozpędza ale 200 km/h raz pocisnął (oczywiście na niemieckiej autostradzie - w Polsce nie ma się gdzie jeździć :/ ).

Gaz regulowałem, co prawda powiedzieli fachmeni, że gaz jest nie odpowiedni do tego auta (ale na beznynce też jakiś zmulony ten moj samochód).

Świece, kable, filtry wymienione - co by tu jeszcze zrobić żeby była szansa na jakieś podniesienie tego zmulonego przyspieszenia?

pozdrawiam,
Marw007

ODPOWIEDZ