Ksenony do WRX STI

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Tomkodent
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza WRX STI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Ksenony do WRX STI

Post 6 paź 2009, o 18:40

Witam mam pytanie czy ktoś z Was zakładał może ksenony do Imprezy WRX STI z 2002 roku, jeśli tak to proszę o podanie nazwy firmy i swojej opini o jakości świecenia, lub podpowiedzi co zamontować i czy warto pozdrawiam



komancz
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ksenony do WRX STI

Post 6 paź 2009, o 20:24

Tomkodent pisze:Witam mam pytanie czy ktoś z Was zakładał może ksenony do Imprezy WRX STI z 2002 roku, jeśli tak to proszę o podanie nazwy firmy i swojej opini o jakości świecenia, lub podpowiedzi co zamontować i czy warto pozdrawiam
mozesz kupic zestaw firmy Xenotec, jest bardzo dobrze wykonany. Ja mialem temp 4300k (swieci prawie na bialo), czas montazu(porzadnego) to jakies 3 godz. Niestety policja zabrala mi dowod i musialem zdemontowac. Panowie policjanci zrobili sie wyedukowani bo juz wiedza jakie cyferki na reflektorze oznaczaja homologacje do danej zarowki :)

Tomkodent
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza WRX STI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ksenony do WRX STI

Post 7 paź 2009, o 14:23

Bardzo dziękuję za odpowiedź, myślę że daruję sobie te ksenony i kupię mocniejsze żarówki, pozdrawiam

ODPOWIEDZ