Subaru SVX Pytania

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
loudner
0 gwiazdek
Auto: honda legend
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru SVX Pytania

Post 8 paź 2009, o 19:37

Witam Jestem nowy i chciałem sie przywitać.
Kupiłem subaru SVX i poszukuje informacji na jego temat.Chciał bym sie dowiedzieć jak podnieść moc oraz poszukuje service manual-a.
Będę wdzięczy za pomoc.



WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: Subaru SVX Pytania

Post 8 paź 2009, o 20:43

Cześć :-)
loudner pisze: Kupiłem subaru SVX
No to z fotkami i opisem, do działu "nasze subaru", bieeegiem marsz! ;-)
loudner pisze: Chciał bym sie dowiedzieć jak podnieść moc
Temat podnoszenia mocy wolnossącego silnika H6 był kilkakrotnie wałkowany. Wniosek - szkoda zachodu. Chcesz jeździć szybciej, zamiast silnika stjuninguj tę mięsną wkładkę między fotelem, kierą a pedałami - będzie szlachetniej, skuteczniej i taniej ;-)
Zresztą - SVX, z racji konstrukcji i wieku, to i tak nie jest ścigant... Do spokojnego i dostojnego zadawania szyku powinny wystarczyć mu te konie, co to je fabryka dała, nie...? 8-)
Z przeróbek sensownych - ewentualnie zainteresuj się skrzynią i jej ewentualnym schłodzeniem...
loudner pisze: poszukuje service manual-a.
Tu, obawiam się, może nikt nie mieć. Rzadki model. Amerykanie mają odrębne forum SVX-a, tam bym poszukał :roll:

yotmal
1 gwiazdka
Auto: Legacy GX 2.2
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru SVX Pytania

Post 9 paź 2009, o 13:59

Podniesienie mocy w SVX tak naprawdę oznaczałoby konieczność wymiany skrzyni biegów. Ta, która jest (o ile się nie mylę żywcem wzięta z Legacy), nie przeżyje większych obciążeń.

loudner
0 gwiazdek
Auto: honda legend
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru SVX Pytania

Post 10 paź 2009, o 09:09

dziękuje za odpowiedzi jeśli chodzi o zdjęcia to narazi nie mogę ponieważ auto jest u lakiernika ale jak odbiorę to wyśle. macie może dostęp do jakiegoś service manual do SVX

ODPOWIEDZ