mapy navi US forester MY09

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
siara999
0 gwiazdek
Auto: Forek2.5xt my09
Polubił: 0
Polubione posty: 0

mapy navi US forester MY09

Post 13 paź 2009, o 13:52

Witam Serdecznie

Poszukuję osoby która posiada mapy navi USA do forestera My09 (warszawa i okolice) i była by na tyle miła abym mógł z nich skorzystać, na mapach jest oprogramowanie potrzebne do uruchomienia wyświetlacza na konsoli głównej (w tym momencie jest ciemnica). Swoje gdzieś zapodziałem i nie mogę dziadostwa odszukać .
Proszę jeszcze o informację czego mogę oczekiwać jeżeli do wersji US wpakuję mapy z oprogramowaniem europejskim ,w ASO straszą blokadą płyty w urządzeniu .
dzięki za pomoc i pozdrawiam
ds



Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: mapy navi US forester MY09

Post 13 paź 2009, o 13:58

siara999 pisze: Proszę jeszcze o informację czego mogę oczekiwać jeżeli do wersji US wpakuję mapy z oprogramowaniem europejskim ,w ASO straszą blokadą płyty w urządzeniu .
dzięki za pomoc i pozdrawiam


Mapy wrzucaj no stress tylko nie zostawiaj nigdy pod żadnym pozorem płyty w odtwarzaczu jak zostawiasz auto na dużej albo będziesz np. rozpinał akumulator. Soft musisz wgrać oryginalny ale chyba może być EU. Jakby co to służę namiarem na pana który wzorowo ogarnia wyciąganie płyt i ogólnie te nawigacje już razem rozpracowaliśmy....

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: mapy navi US forester MY09

Post 13 paź 2009, o 14:31

AFAIK w forku '09 nie ma już KNA-3200 tylko jakiś inny brandzlomat - i mapy banglające we wcześniejszych modelach mogą nie hulać.

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: mapy navi US forester MY09

Post 13 paź 2009, o 14:31

michal, 09 ma to samo co STI 08 IMO.

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Re: mapy navi US forester MY09

Post 13 paź 2009, o 14:39

Azrael, ale nie to samo co forester '06-'08 o którym pisałem, a tego z estiaja nie miałem potrzeby rozkminiać :-)

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: mapy navi US forester MY09

Post 13 paź 2009, o 14:50

michal, wiem, ale ja miałem.

ODPOWIEDZ