Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
kulek
0 gwiazdek
Lokalizacja: Opole /Ballinasloe IE
Auto: subaru impreza sti 2002
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 25 lut 2010, o 14:29

Od dłuższego czasu mam kłopoty...przód auta myszkuje,koła wyszukują tor jazdy,na skręconych kołach jak zjeżdzam z 4 cm krawężnika-trzaski ...co jeszcze hmm...zauważyłem ze kierownica inaczej chodzi...przy jezdzie na wprost po poszczeniu kierownicy auto leci...
Kłopotem jest to że jestem w Irlandii,no a tu o dobrego mechanika trudno...Choć już prawie jestem umówiony....
Co to może być i co mnie czeka HELP!



Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 25 lut 2010, o 14:31

końcówki drążków kierowniczych, amory, gumki w zawieszeniu i pewno jeszcze chłopaki dopiszą parę pozycji.

U mnie były końcówki.

Azrael
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 25 lut 2010, o 14:48

kulek, poszukaj postów uzytkownika "AMI" on ma doświadcczenia z Irlandzkimi mechanikami.

kulek
0 gwiazdek
Lokalizacja: Opole /Ballinasloe IE
Auto: subaru impreza sti 2002
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 25 lut 2010, o 14:53

tak,tak już się zapoznałem z "AMI'' i on dał mi namiary na mechaniksa,tylko ten strasznie zajęty i jeszcze nie mam terminu ;-(

lutek34
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Krosno
Auto: '05 Outback 2.5 SOHC + LPG, '17 WRX 6MT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 9 razy

Re: Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 4 cze 2017, o 20:55

Panowie nie chcę zakładać nowego tematu a mam delikatny problem z myszkowaniem na koleinach. W zawieszeniu już wymieniłem praktycznie wszystko końcówki, sworznie, tuleje przednich wahaczy, mocowanie amorów. Już tylko zostaje przekładnia kierownicza, na której nie czuć żadnego luzu ale zastanawiam się nad tulejami tej przekładni, czy ktoś z Was miał taki przypadek że te tuleje przy przebiegu 220kkm były zużyte i powodowały myszkowanie?

Obrazek

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 5 cze 2017, o 07:06

Zimówki i letnie były w tym samym rozmiarze?

Nie chcę Cię dobijać, ale większość kosztów była raczej niepotrzebna. Skoro jest ok. na drogach bez kolein, to te ostatnie winne a nie auto.

To samo miałem w kamienicy. Różnica 2 cm na szerokości między zimowymi a letnimi potęgowało doznania.

lutek34
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Krosno
Auto: '05 Outback 2.5 SOHC + LPG, '17 WRX 6MT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 9 razy

Re: Coś mi się dzieje...myszkowanie@

Post 5 cze 2017, o 08:45

FUX pisze:Zimówki i letnie były w tym samym rozmiarze?

Nie chcę Cię dobijać, ale większość kosztów była raczej niepotrzebna.
Zimówki i letnie w tych samych rozmiarach, fabrycznych. Faktem jest że na letnich myszkowanie jest bardziej wyczuwalne jak na zimówkach, ale nie jestem do końca przekonany że to wina samych opon. Dziś podjadę na kanał i przyjrzę się tym tuleją na przekładni.

Co to wydatków na części które wymieniłem, to niestety ale one już wołały o wymianę, wszystko było jeszcze oryginalne i się tłukło, teraz jest cisza tylko zostało to myszkowanie.

ODPOWIEDZ