Przerywa Impreza GT

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
RTR
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza GT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Przerywa Impreza GT

Post 25 cze 2010, o 08:27

Na poczatek wiem ze nie naprawia sie auta przez telefon, maila i posty na forum ;-) ale wystepuje pewen niepokojacy mnie objaw w moim GT. Jest on nastepujacy:
Prawie zawsze jak pada (najczescie wystepuje to po nocy) Imprezka strasznie mi przerywa na lekkim gazie. Po rozgrzaniu objaw znika. Pierwsze co mi przyszo do glowy to oczywiscie kable ale te sa nowe jak i swiece.
Czy ktos sie z tym spotkal??
Co to moze byc??
A i ostatnie pytanie jaki powinien byc AFR na wolnych obrotach bo bylem na przegladzie rejestracyjnym i wyszlo ze mam 13,6 czy cos takiego (napewno 13,cos ;-)). Jesli to nie normale to co to moze powodowac?


"If in doubt, flat out!" Colin McRae

hornet
2 gwiazdki
Lokalizacja: Jelenia Góra
Auto: bug
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przerywa Impreza GT

Post 26 cze 2010, o 21:51

Sprawdź sondę lambda. U mnie ona powodowała identyczne objawy

RTR
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza GT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przerywa Impreza GT

Post 27 cze 2010, o 01:51

hornet pisze:Sprawdź sondę lambda. U mnie ona powodowała identyczne objawy
Tez mi to zasugerowal diagnosta po tym jak wyszlo na testerze ze jest za niski sklad mieszanki.
"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Grzesiek_67
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Adamów
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Przerywa Impreza GT

Post 27 cze 2010, o 11:37

RTR,
i znowu powodów może być ze 2-3 milyjony. Podjedź na Mysiadło, daj auto do diagnozy, będziesz wiedział forsiur. Po co wymieniać pół auta, próbując w ciemno trafić w przyczynę stanu rzeczy ? Sam zobaczysz, że oszczędność (niepojechanie na dobrą diagnostykę) jest pozorna.

Pozdrawiam
Grzegorz
Brak podpisu.

ODPOWIEDZ