Ile plynu hamulcowego Impreza GT

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
RTR
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza GT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Ile plynu hamulcowego Impreza GT

Post 28 cze 2010, o 20:46

Witam

Przymierzam sie do regeneracji wszystkich 4 zaciskow w mojej Imprezie GT (w zasadzie zaczynam kompletowac wszystkie komponety) i potrzebna mi wiedza ile potrzeba pynu hamulcowego. Uklad bedzie praktycznie pusty bo autko bedzie stalo prawie 2 tyg bez zaciskow ;-( .


"If in doubt, flat out!" Colin McRae

jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

Re: Ile plynu hamulcowego Impreza GT

Post 28 cze 2010, o 21:08

RTR pisze:ile potrzeba pynu hamulcowego. Uklad bedzie praktycznie pusty bo autko bedzie stalo prawie 2 tyg bez zaciskow ;-( .
Wchodzi mniej niż pół litra. Ale płyn hamulcowy jest na tyle tani, że chyba dobrze mieć drugą połówkę w zapasie na wszelką okazję (w sumie to zawsze warto mieć drugą połówkę na wszelki wypadek ;-) ).

RTR
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Impreza GT MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Ile plynu hamulcowego Impreza GT

Post 28 cze 2010, o 21:25

jarmaj pisze:
RTR pisze:ile potrzeba pynu hamulcowego. Uklad bedzie praktycznie pusty bo autko bedzie stalo prawie 2 tyg bez zaciskow ;-( .
Wchodzi mniej niż pół litra. Ale płyn hamulcowy jest na tyle tani, że chyba dobrze mieć drugą połówkę w zapasie na wszelką okazję (w sumie to zawsze warto mieć drugą połówkę na wszelki wypadek ;-) ).
Druga polowke czego ? :-) ;-)

A to spoko bo ja myslalem ze mi litr zabraknie :-)
"If in doubt, flat out!" Colin McRae

ODPOWIEDZ