Strona 1 z 1

Pedały hydrauliczne przy przekładce na LHD

: 19 lis 2010, o 11:58
autor: jano86
Mam pytanie odnośnie tych mitycznych pedałów. Jak wiadomo sporo dawców do przekłądki to wolnossące 1.6 więc pedały są nie jak w oryginale hydrauliczne, tylko na linkę. Zdobycie pedałów od GT graniczy z cudem. Więc dwa pytania:
- czy można zastosować cały system z wysprzęglikiem od 1.6? Jeśli nie to dlaczego? Może ktoś ma rysunek techniczny bo w serwisówce którą posiadam nie ma tego układu.

- czy pasuję pedały od newage? Bo takie można kupić w USA na eBay?

Re: Pedały hydrauliczne przy przekładce na LHD

: 21 lis 2010, o 19:49
autor: dominik_bb
ja swapowałęm 2.0GL N/A na WRxa zastosowałem swoją skrzynie z sterowaneimna linke od Legacy RS MY96 zeby nie zakładac hydrauliki tylko musisz wtedy szukac skrzyni z sterowaneim na linke co podnosi koszty znowu, a dlatego nie da sie tego obejsc bo gdy jest hydraulik to sprzegło jest pchane a przy lince ciagniete (tzn odsrodkowe i klasyczne)

Re: Pedały hydrauliczne przy przekładce na LHD

: 21 lis 2010, o 20:27
autor: lucza
to nie prawda co wyżej napisano,jak zakładasz linkę to wymieniasz tylko łapę w obu przypadkach działanie jest takie samo:siłownik pcha łapę albo linka ją ciągnie.Jak już pisałem ci na "innym forum" mam tak zrobione i wszystko pasuje p&p.To co kolega napisał wyżej to całkiem inna historia z tym sprzęgłem pchanym i ciągnionym,my tu mówimy tylko o sposobie oddziaływania na "łapę".
Sorry nie doczytałem że potrzebujesz to do WRX-a,ja tak miałem w wolnymssaku,na tym "innym" forum emot ci opisał oco dokładnie chodzi.

Re: Pedały hydrauliczne przy przekładce na LHD

: 22 lis 2010, o 19:50
autor: dominik_bb
z tego co pamietam łapy sa inne i nie pasuja bo jak by sie dało to bym załozył