Amorki do Forka S-turbo

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Amorki do Forka S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 14:59

No i doszly do mnie amorki z Mapteka i powstalo pytanie:

Czy 20360FC232 i 20360FC222 beda pasowac do My'99? Oryginalnie u mnie sa 20360FC230 i 20360FC220, ale pasuja wersje US 20360FC231 i 20360FC221.

O ile jednak oryginalne i te US sa zielone, to te, co mi przyslali, sa czarne (bez zbiorniczka). Ma ktos pomysl jak to sprawdzic oprocz zalozenia (czekam jeszcze na przednie oraz odbojniki)?


Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 15:02

Znalazlem jakas grecka stronke, wg ktorej to to samo, co 20360FC231 i 20360FC221: http://www.nt.gr/en/Details.asp?Product ... CarID=1160
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 15:24

czy to znaczy, że mają jakoś inaczej zbiorniczki?

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 15:30

Nie - nie maja ich w ogole. Moje amorki tez ich nie maja:
http://www.subarupartsforyou.com/cp_par ... artid=5712
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 15:57

Olleo, może zbiorniczek jest wbudowany w amortyzator :roll:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 16:04

Olleo pisze:Nie - nie maja ich w ogole. Moje amorki tez ich nie maja:
http://www.subarupartsforyou.com/cp_par ... artid=5712
Niezła cena tam... 322 dolce za sztukę. Oni wysyłają do Polski?

EDIT. Eeeeee, to chyba nie cena amorka... Podnieciłem się, bo moje też zaczynają się pocić...

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 19:03

Ale nie chodzi o zbiorniczki - starsze amorki ich nie mialy, a byly samopoziomujace.

Konto usunięte, to jest cena za sztuke amorka. Crai1 juz z US sciagal, ja tez chcialem (przez XBike'a razem z przesylka 460USD), ale trafilem w tym Mapteku. Jak nie beda pasowac, to zwroce i znow pomysle o US.
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Grzesiek_67
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Adamów
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 19:27

e.
Olleo pisze: O ile jednak oryginalne i te US sa zielone, to te, co mi przyslali, sa czarne (bez zbiorniczka). Ma ktos pomysl jak to sprawdzic oprocz zalozenia (czekam jeszcze na przednie oraz odbojniki)?

Olleo i bardzo dobrze, że są czarne i drugie bardzo dobrze, że nie mają zewnętrzngo zbiorniczka. Na właśnie takie wymieniono mi amortyzatory w ASO Koper. Są O.K. Montuj i ciesz się jazdą na sprawnych amorach ;-))

Fiduś, jak się pocą to już nie żyję. Musisz zmienić. Koniecznie :-(

Pozdrawiam
Grzegorz
Brak podpisu.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Amorki do S-turbo

Post 17 kwie 2008, o 22:31

Grzesiek_67 pisze: Fiduś, jak się pocą to już nie żyję. Musisz zmienić. Koniecznie :-(

Póki co działają jak trzeba Grześ. Zbyszek z Bajecznej jak mi oglądał auto to zwrócił na nie uwagę. Kazał jeździć bo na razie jest ok. I moje odczucia z wewnątrz też są pozytywne. Ale powolutku trzeba się rozglądać.

ODPOWIEDZ