Koszt regulacji zaworów

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
leśniksubarak
0 gwiazdek
Auto: subaru forester 2,0 158 km 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Koszt regulacji zaworów

Post 15 maja 2023, o 11:44

Daniel81 pisze:
18 cze 2017, o 00:28
Podepnę się pod temat. Jestem świeżo upieczonym właścicielem Forestera 2.0 158 KM i szukam serwisu ,,na start'' Nie znam historii samochodu, auto jeździ na gazie i chciałbym razem z wymiana napędu rozrządu zrobić również sprawdzenie luzów zaworowych. Jedyna wycena z jaka się zapoznałem dotychczas to 3000 zł. Ok. 1500 napęd i 1500 zawory. Nie da się tego zrobić taniej ,,w pakiecie''? Wiem że wyjęcie silnika itd... W poprzednim samochodzie do każdej pierdoły trzeba było wyjmować silnik a nie kosztowało to tyle. Może ktoś może polecić kogoś w okolicach Rzeszowa?
Temat dawno ucichł . mam podobny problem ,czy ktoś poleci kogoś okolice Rzeszowa? ten sam Forester 2006 158km



inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 405 razy
Polubione posty: 361 razy

Koszt regulacji zaworów

Post 15 maja 2023, o 19:11

leśniksubarak pisze:
15 maja 2023, o 11:44
czy ktoś poleci kogoś okolice Rzeszowa?
w Łańcucie jest serwis subaru, raz tam byłem. Adresu nie pamiętam ale do znalezienia w necie. Inne miejsce gdzie stoi dużo subaru to http://ktr4x4.pl/, dobrze ale długie terminy.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

ODPOWIEDZ