[Wrocław] Serwis

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
kuzian
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lwówek Śląski/Wrocław
Auto: Forester 2.0 X
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 28 sie 2013, o 09:30

Witam

Z serwisem RM Auto mam odczynienia z tym serwisem od dość dawna i jestem zadowolony. Miedzy innymi regulacja zaworów kosztowała 350 zł bo okazało się że to silnik SOHC. Wszędzie indziej słyszałem ceny pomiędzy 700 a 1100.
Ceny wydają się mi normalne, chłopaki widać czują odpowiedzialność za to co robią i raczej znają się na rzeczy. To moja subiektywna ocena.
Podskoczę może Jeszce kiedyś do MTS, aby porównać.



siekierka
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wroclove
Auto: Szukam....
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 29 sie 2013, o 11:49

Korzystam z usług RM jak i MTS i jestem zadowolony w obydwu przypadkach :-p ,a jeszcze ostatnio ktoś polecił mi pana Bogdana Kucznira na ul. Grabiszyńskiej tam gdzie te wszystkie zakłady z tyłu Orlenu tego obok wiaduktu. Byłem aczkolwiek nie zdążyłem skorzystać bo czas gonił,a terminów nie było na szybko.Natomiast mój kolega będzie tam teraz robił coś z turbo mogę dać znać jak poszło i czy jest zadowolony :whistle:

kruque
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: festung breslau
Auto: ex obk 2.5i BP9, forek 2.0i SJ5
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [Wrocław] Serwis

Post 29 sie 2013, o 12:23

to ja dorzucę plusika dla tech-art z karmelkowej (tomasz jaskulski).

awaryjnie przyjęli bez kolejki, usterkę zdiagnozowali trafnie i nie zdarli skóry.
tylko ze znalezieniem części mieli problem, ale to już kwestia pecha.

no i na parkingu / w warsztacie widziałem ze cztery różne subary, co stanowi pewną rekomendację ;)
Obrazek Obrazek

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 29 sie 2013, o 13:52

Ja polecam brahu service - rzetelnie i bez fuszerki ;-)

A może niedługo uda się otworzyć jakiś dedykowany warsztat we wro poświęcony marce subaru z naciskiem na kjs. Z ludźmi mającymi pojęcie o tajnikach mechaniki subaru oraz o tuningu do rajdów amatorskich.
Trzymajcie kciuki!

zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 30 sie 2013, o 08:19

jak nie mts to yacoserwis... polecam bo chlopaczyna ogarnia tematy mechaniczne wybitnie dobrze... w koncu klatki robi, driftowozy, subaraki... warsztat polecil mi forumowiec kiedys i nie pojade nigdzie indziej chyba ze sam Jacek kaze jechhac z czyms do kogos. poki co nie bylo potrzeby z niczym nigdzie jechac.
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

siekierka
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wroclove
Auto: Szukam....
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 30 sie 2013, o 19:58

booSTi pisze:Ja polecam brahu service - rzetelnie i bez fuszerki ;-)

A może niedługo uda się otworzyć jakiś dedykowany warsztat we wro poświęcony marce subaru z naciskiem na kjs. Z ludźmi mającymi pojęcie o tajnikach mechaniki subaru oraz o tuningu do rajdów amatorskich.
Trzymajcie kciuki!
Byłoby bosko :whistle:

Natomiast dziś dorzucam kolejny plus dla RM szybka diagnoza i wymiana sondy ,która praktycznie już nie istniała :wall:

Szkoda tylko,że w MTS 2 tyg wcześniej na to nie wpadli i wywaliłem kasę na pompę paliwa zmieniając na 99% dobrą,a problem nie zniknął.Zobaczymy jeśli wszystko będzie dobrze i misfire zniknął na dobre to w moim przypadku 2-0 dla RM :-p

Oczywiście nie psioczę na nikogo,ale opinii jest wiele i trzeba testować na własnej skórze :giggle:

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 30 sie 2013, o 23:34

Dzisiaj Borowski serwis na Bielanach wymienił mi cieknacy przewód do chłodnicy oleju, wymienił olej, znalazł niski filtr oleju, wymienił kawałek wydechu i pospawal go.
Na koniec jak podniosłem maskę to mi gały wyszły :o jak zobaczyłem polerkę rur dolotowych i przetarty silnik - gratis...
:thumb:
I jak tu ich nie kochać ;-)

brahu
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 31 sie 2013, o 00:31

No i nawet Panowie zdiagnozowali stuki dochodzące z napędu 8-)

siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 31 sie 2013, o 06:42

booSTi, standardowa akcja, szukaj co popsuli :P Jak to mawia pewien znajomy, on woli ściągnąć klientów poziomem usług, a nie myciem auta w cenie :)
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 31 sie 2013, o 22:09

pojade z reklama ale uwazam ze słuszną... yacoserwis i tyle. zadzwon, sprawdz zobacz... pasja bije od goscia niczym uzaleznienie
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 23 sie 2014, o 10:13

Wakacje to bardzo zły czas na naprawę auta.
MTS ma czas od 15 września, Tomasz J. od 10-tego, a ja jeżdżę ze stukającym zawieszeniem, którego nikt nie może zdiagnozować. Możecie polecić kogoś oprócz firm powyżej oraz JM i RM ? Ten yacoserwis naprawia też nowsze auta 4x4 ?

siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 23 sie 2014, o 17:16

z zawieszeniem zadzwoń do Auto Jack na Sztabową i zapytaj, zbieżność u niego robi wielu ścigantów, to może zawieszenie też ogarnie
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 25 sie 2014, o 03:33

Tak yacoserwis.pl ogarnia. Zresztą zadzwonić możesz i spytać. Często coś nowszego u niego stoi.
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 28 sie 2014, o 19:51

Byłem w Yaco. Ogólnie mimo tego, że usterki nie znaleźli zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Usterka należy do tych, które naprawia się po wymianie kolejnych, i kolejnych, i kolejnych elementów, bo generalnie wszystko trzyma się kupy i nie ma luzów, więc czekamy.
Poza tym skasowali mi luz tylnego staba i znaleźli to, że alternator przykręcony jest na jedną śrubę - za to szacun, bo auto było kilka razy na podnośniku i nikt tego wcześniej nie dojrzał. Acha, no i nie zostawiłem u nich dziś nawet złotówki.
Będę ich testował dalej, w miarę potrzeby. Na razie plus

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [Wrocław] Serwis

Post 28 sie 2014, o 20:12

dobrze wiedzieć :-)
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

myotis
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wrocław / Biała Podlaska
Auto: Legacek 98, Outback 96, i Outback 00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 1 wrz 2014, o 17:03

Nieutulony w żalu jeżdżę na 3 garach w EJ22. Po wstępnych oględzinach i osłuchaniach wygląda na to, że pierścień postanowił podziękować za dalszą współpracę. Pojechałbym z tym do Chrisa na Owsianą, ale nie ma tam już nikogo od Subaru. Stąd pytanie - gdzie mogę ze spokojnym sumieniem zostawić auto żeby jakiś magik mógł zdiagnozować co i jak, czy jest sens jeszcze ten silnik ratować czy lepiej będzie go po prostu wymienić. Kupiłem auto z wymienionym już serduchem i nie zdziwię się jeśli ma nabite z 500k.
Generalnie autko potrzebuje już oględzin więc pewnie na jakiś bliżej nieokreślony czas zostałbym stałym klientem... Kogo we Wro polecicie na grubszą zabawę?
Nie chcę być upierdliwy i w ogóle ale dobrze by było gdyby miał czas jeszcze we wrześniu...
Do Dzierżoniowa boję się już jechać bo silnik może się śmiertelnie obrazić.
Pacjent: Outback MY'96 z EJ22 (takie puzzle) i przy tym motorze chętnie bym został (nie koniecznie tym konkretnym egzemplarzu).
"Rock’n‘Roll’n‘Rock"

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 1 wrz 2014, o 18:10

Jaskulski Tomasz https://plus.google.com/103684004060108 ... l=pl&hl=pl może zrobić remonta, tylko pewnie tanio nie będzie. A i nie wiadomo jak z czasem stoi.

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 2 wrz 2014, o 21:13

Tomasz po 10 września, bo ma na Rajd Wisły jechać, ale w Yaco twierdzili że mają również magika tylko od Subaru, więc może podjedź, zapytaj, pogadaj.

booSTi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z piekła rodem
Auto: Black Devil STi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 2 wrz 2014, o 22:56

elo pisze: mają również magika tylko od Subaru
Marcin Szczęch - ciężki temat :cofee:

myotis
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wrocław / Biała Podlaska
Auto: Legacek 98, Outback 96, i Outback 00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 3 wrz 2014, o 11:21

Dzięki za odpowiedzi :thumb:
booSTi - czemu ciężki? To ten Marcin, który pracował przez chwilę na Owsianej i wszyscy pisali, że to wymiatacz na poziomie MTS?
Myślałem o podrzuceniu autka koło poniedziałku.
"Rock’n‘Roll’n‘Rock"

siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 3 wrz 2014, o 11:27

Ciężki, jeśli chcesz wiedzieć jak wyglądają kontakty z nim to poszukaj w temacie Błękitnej Apokalipsy. Ostatnio też z kimś rozmawiałem i był niezadowolony z jego usług, więc...
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [Wrocław] Serwis

Post 3 wrz 2014, o 12:02

skilla ma, tylko podejście do klienta i terminowość leżą na całej linii.. Chyba, że chodzi o tematy na kilka h. A swoją drogą to Marcin zdaje się wynajmował tylko w Yaco halę.. Pracuje tam teraz normalnie?
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 3 wrz 2014, o 14:40

ostatnio go w aso widziałem i chyba tam pracuje.
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [Wrocław] Serwis

Post 3 wrz 2014, o 15:52

ahahahah... na starych śmieciach... :giggle:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 3 wrz 2014, o 17:56

Weź nie słuchaj... Uderzaj do Yaco na tescik
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

ODPOWIEDZ