[Wrocław] Serwis

Pytania i problemy techniczne związane z Subaru. Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa ;-)
Regulamin forum
Zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania
ODPOWIEDZ
aspen
0 gwiazdek
Auto: Wczesniej Forek Ironman teraz Imprezka WRX :))
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 12 paź 2012, o 11:34

Cześć czytam o RM Auto i czytam i nie wierze poprostu.

Mam do tego warsztatu bardzo daleko z Warszawy ale byłem pare razy i jestem bardzo zadowolony.
Nigdy nie musiałem wracac na jakie kolwiek poprawki, chłopaki znają sie na Subaru jak mało który serwis nawet podnoszą zawieszenia i zmienili juz w paru SVX-ach i Outbackach H6 automaty na manuale i to z powodzeniem :)
Wymiana sprzegła u mnie trwała góra 4 godzin czas jak na fomule 1 hehe :)
Nie kasowali mnie przy regulacji zaworów za wyjmowanie silnika jak nie był naprawde wyjmowany (niektóre warsztaty potrafią tak zrobić klienta).
Co do części to zawsze miałem prawo wyboru czy to bedą zamienniki czy orginały więc sam decydowałem po części o jakosci naprawy
Nigdy nie miałem do siebie pretensji o to że wybrałem czasem tańsze części (przebiegi na zamiennikach były porównywalne z przebiegami na orginałach)

Pewnie zapytacie czemu nie wierze?
Czytałem temat kilka razy i zacząłem się zastanawiać o co tutaj chodzi?
Pewnie chodzi o pieniadze :)
Ciekawe ile Subaraków Sciągnęło do siebie RM AUTO z rynku Wrocławskiego - moge strzelac 400 -500 aut co przy średniej pomiędzy 500 a 1000 zł za wizyte daje bardzo konkretne sumy.
Moim zdaniem ten najazd na RM AUTO ma znamiona NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI.
Jesli ktos ma jakieś wątpliwosci polecam samemu sie przekonać o jakości usług i cenach bo gdybym nie znał tego serwisu to może i bym uwierzył ...
A tak to poprostu nie wierze!!!

Chciałbym tu podziękować RM Auto za profesjonalna obsługe i oczywiscie za wspaniały pomysł Rusco Trophy - impreze na której czuje sie magicznego ducha Subaru



myotis
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wrocław / Biała Podlaska
Auto: Legacek 98, Outback 96, i Outback 00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 23 paź 2012, o 14:04

No to i ja się dopiszę.
Polecam warsztat krisa82. Nie dość, że u konkurencji chcieli wymieniać 2 dość drogie części a okazało się, że wystarczy wyregulować jedną (zresztą zupełnie inną :giggle: ) w 20 min., to przyjęli w potrzebie - "doraźnie". Poza tym fajna wyluzowana atmosfera.
"Rock’n‘Roll’n‘Rock"

kris82
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: GT '99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 23 paź 2012, o 19:10

myotis, miło było poznać :mrgreen: Cieszę się, że jesteś zadowolony, wierzę, że teraz wszystko będzie hulało jak należy! Ha i jeszcze przy okazji załapałeś się na poradę w sprawie e-papierosów :giggle:

Eine
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 27 paź 2012, o 15:27

CHECK ENGINE zapala sie subaru foester 20xt trzeci dzien na LPG

Pavel
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Było: SI GT MY00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 27 paź 2012, o 17:14

Eine, wal na Owsiana 20 lub na PW do kolegi kris82 :mrgreen:
A R C H I T E K T U R A
P R O J E K T Y
W I Z U A L I Z A C J E


http://pawelosmak.com

myotis
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wrocław / Biała Podlaska
Auto: Legacek 98, Outback 96, i Outback 00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 28 paź 2012, o 01:12

kris82 nie inaczej ;-)
"Rock’n‘Roll’n‘Rock"

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 30 gru 2012, o 12:16

Moje doświadczenia z RM Auto zakończyły się na etapie umawiania zakresu prac (chodziło o przegląd) i tu były rozbieżności, co wywołało u mnie wątpliwości po których na przegląd auto oddałem do JM.
Ale po tym co piszecie mam tylko nadzieję że wszystkie zapłacone płyny wymienili :-| .
No cóż, kolejny przegląd koło lutego, wtedy się zobaczy czy MTS czy niezależny serwis :cofee:

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 26 sty 2013, o 01:09

kris82 pisze:myotis, miło było poznać :mrgreen: Cieszę się, że jesteś zadowolony, wierzę, że teraz wszystko będzie hulało jak należy! Ha i jeszcze przy okazji załapałeś się na poradę w sprawie e-papierosów :giggle:
Rozumiem, że PW zadane 4 i 20 stycznia z zapytaniem o serwis można olać, ale w takim wypadku ja dokładam swoją cegiełkę do tej dyskusji i nie polecam firmy "kris82" :evil:

kris82
2 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: GT '99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 26 sty 2013, o 14:03

elo, wysłałem Ci PW.
Nie zawsze sprawdzam PW, więc gdyby coś ktoś i nie byłoby odpowiedzi z mojej strony to bardzo proszę o telefon do warsztatu - 600 585 565 i na pewno wszystko załatwimy :mrgreen:

zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 2 lut 2013, o 17:39

Yaco serwis... Glownie drifftowozy ale subaraki i inne "prawdziwe" autka sa tam pod dobra opieka...
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

kwiatek6178
0 gwiazdek
Lokalizacja: nysa
Auto: subaru impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 2 lut 2013, o 19:39

ja swoje subaru serwisuje w mts.dokladam pozytywno cegielke o tym serwisie.tanio nie jest ale jest pewnie i co najwazniejsze nikt tam nie wciska ciemnoty ze cos trzeba wiecej robic czy wymieniac.polecam

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 15 lut 2013, o 21:49

kris82 pisze:elo, wysłałem Ci PW.
Nie zawsze sprawdzam PW, więc gdyby coś ktoś i nie byłoby odpowiedzi z mojej strony to bardzo proszę o telefon do warsztatu - 600 585 565 i na pewno wszystko załatwimy :mrgreen:
Odzew krisa82 bardzo pozytywny i bez buty, za co szacunek. Po serwisie opowiem jak robią przegląd "Subaru style" i jak zmieniają olej :-)

Polecam !! Bardzo sympatycznie i rzeczowo. :thumb:

elo
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: k. Wrocka
Auto: 2.5XT SH
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 28 lut 2013, o 21:18

Sypnął mi się alarm i centralny zamek - nie działają piloty - kogo we Wrocku można odwiedzić ??

dombek
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: Subaru Forester MY97 N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 28 lut 2013, o 21:29

proponowałbym popytać po Mistermintach, w niektórych (z tego co pamiętam w koronie) siedzą magicy od alarmów, immobilizerów itp. myślę, że jak zapytasz w najbliższym punkcie, to Cię pokierują.
Pozdrawiam, Darek
Obrazek

siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 1 mar 2013, o 12:24

Magicy od alarmów są na Hali Targowej. Idąc od frontu gdzieś na końcu, chyba po prawej stronie jest budka, gdzie klucze dorabiają - poszukaj.
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

eMTi
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DW
Auto: zaturbione, wymarzone
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [Wrocław] Serwis

Post 1 mar 2013, o 18:54

elo, jak chcesz magika od alarmów, to polecam Mirka z EMG z Żernik Wrocławskich - tylko on dotyka się moich samochodów w tej kwestii :thumb:
"If you try to just go round, you don’t go round. You just go straight on." - Ayrton Senna

zinc
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester NA MY 99 rally car i Legacy IV 2.0 138hp
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 9 mar 2013, o 17:09

Hala targowa wroclaw. Po srodku, na parterze. Punkcik dorabiania kluczy. Magia, alarmy itd tez robia. Mnie uratowali od wymiany zamkow :x ktore zalecal inny "spec"... A wystraczylo odwzorowac "fabryczny" wzor kluczykow...
Proste sa dla szybkich samochodow, zakrety-dla szybkich kierowcow

siewcu
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wroclaw
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 11 mar 2013, o 02:37

zinc dobrze prawi, chłopaki z Hali Targowej dużo potrafią ;) Tak samo jak i Mirek.
Biuro pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych RES - http://www.odszkodowania-res.pl

keevus
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wrocław
Auto: STI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 12 mar 2013, o 13:32

Czołem,

Opava w Czesji (DanCars - http://www.subaru-opava.cz/) - ciut daleko, ale dużo taniej niż we Wro i pełna profeska. Zasłyszana opinia od znajomego z Opola, który przeglądał się tam ze swoją STI.
--
keevus
--
keevus

Infernus
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wawa
Auto: GT MY99 NT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 3 maja 2013, o 01:19

Witam wszystkich forumowiczów.
Jest moze jakas pomocna i odpowiednio fachowa dusza, ktora sprawdzila by mi wrx'a z wrocka.
Moze nawet ktos zna wrx w pakiecie sti z allegro?
Jesli tak prosze o kontakt na privie, dogadamy szczegóły? ;)

pzdr

adamignac
0 gwiazdek
Auto: forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 21 maja 2013, o 14:31

Witajcie
chciałem Was ostrzec przed naciągaczem z Niezależny Serwis SUBARU RM - AUTO.
NACIĄGACZE !!!
Mój leśnik (FORESTER) miał tylko przestawiony rozrząd, ale Panowie z RM auto rozebrali cały silnik, chcieli zrobić kapitalny remont, ponieważ stwierdzili że wszystko jest uszkodzone, zatarte. Wyliczyli koszt za który można kupić 3 inne silnik używane. A właściciel, który pracował w stanach 7 lat i twierdzi, że wie wszystko o subaru a tak naprawdę nie wie nic. Nie polecam szkoda waszego, czasu, zdrowia i pieniędzy. UWAGA NACIĄGACZE

dombek
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: Subaru Forester MY97 N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 21 maja 2013, o 18:37

Standard :) A nie chcieli Ci wymieniać wszystkich tulejek w aucie ? :giggle:
Pozdrawiam, Darek
Obrazek

kruque
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: festung breslau
Auto: ex obk 2.5i BP9, forek 2.0i SJ5
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [Wrocław] Serwis

Post 3 cze 2013, o 21:29

odebrałem dzisiaj auto z warsztatu na owsianej. miałem problem z piszczącym hamulcem i hałasującym łożyskiem.
bez kolejki mogłem wjechać na podnośnik, na którym namierzono trefną piastę. z terminami i ściągnięciem części też nie było problemu - polecam. nareszcie nastała cisza :)
Obrazek Obrazek

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 11 cze 2013, o 15:10

eMTi pisze:ok, to może ja wrzucę swoje 3 grosze. Jak ktoś nie ma czasu jeździć do Dzierżoniowa, albo nie ma czasu na czekanie (tam są straszne terminy), albo chce mieć to zrobione taniej, ale bardzo dobrze (MTS ma już ceny prawie jak ASO), to polecam skontaktować się z krisem82, który prowadzi StopCar na Owsianej we Wrocławiu. Sporo osób już u nich robiło, a od niedawna pracuje tam Marcin Szczęch - mega kozak, jeśli chodzi o Subaru, minimum tak samo dobry, jak Tomek Jaskólski z Karmelkowej. Znam przypadek, gdzie jedna osoba miała jakiś problem z furą, którego nie byli w stanie nigdzie zdiagnozować (nawet w MTSie), a Marcin to ogarnął bez problemu. ;-)
Heja eMTi, widze juz drugi raz ktos poleca Krisa. Mam pytanie, bo jestem wlasnie w takiej sytuacji - z bolem serca, ale nie mam absolutnie czasu jechac do Marka, wiec szukam opcji na miejscu - odstawic auto rano i odebrac wieczorem, ale zeby na tym miejscu od razu mieli czesci w korzystnej cenie (tak, zeby mi sie nie oplacalo szukac po hurtowniach/allegrach/etc.). Do zrobienia mam rozrzad (chyba, bo Marek twierdzil, ze mam zrobic po 60kkm, a ponoc oryginal wymienia sie co 100kkm, a to oryginal byl od Carfita), regulacje zaworow (profilaktycznie, bo jeszcze chyba nie byly nigdy robione, ale nie ma zadnych objawow), plyny ustrojowe i jakies tuleje w tylnym zawieszeniu, bo chyba dwie sie nade(por)waly.

Radzisz z Forkiem jechac do Krisa, czy Tomka? Obie opcje mam podobnie daleko po drodze do roboty.
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [Wrocław] Serwis

Post 11 cze 2013, o 15:14

kwiatek6178 pisze:ja swoje subaru serwisuje w mts.dokladam pozytywno cegielke o tym serwisie.tanio nie jest ale jest pewnie i co najwazniejsze nikt tam nie wciska ciemnoty ze cos trzeba wiecej robic czy wymieniac.polecam
Czy prawdziwe sa ploty rozpowszechniane przez znajomych wlascicieli Subaru, ze Marek ostatnio ma zawalony grafik i tygodniami czeka sie na termin?
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

ODPOWIEDZ