[S] Subaru Legacy G.X 1996

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
bronx51
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 2.2 GX 1996r.
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy G.X 1996

Post 27 paź 2008, o 16:17

Witam, mam do sprzedania Subaru Legacy 2,2 kombi z 1996 roku z pełnym wyposażeniem.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6582945 Jest to moje drugie Subaru (drugie Legacy) i z przykrością je sprzedaje, ale tylko po to aby przesiąść się do nowszego Subaru tym razem Forestera. Auto zostało sprowadzone z Holandii w 1998 roku i miało wtedy ok. 82 tys km. Z autem ( jak to z Subaru) nie miałem żadnego problemu o czym świadczy użytkowanie go przeze mnie przez 10 lat, no może tylko jeden mały problem. Mianowicie, skutkiem mego w nim „zasiedzenia” jest teraz niska wartość oraz ogromne do niego przywiązanie, dlatego chciałbym je sprzedać komuś kto tak samo jak ja uznaje tylko jedną markę samochodów i będzie o nie należycie dbał.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, o 17:48 przez bronx51, łącznie zmieniany 2 razy.



Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: DC
Auto: T5RDESIGNAWDPOLESTARENGINEERED ;-)
Polubił: 213 razy
Polubione posty: 492 razy

Re: Subaru Legacy G.X 1996

Post 27 paź 2008, o 16:20

bronx51 pisze:Witam, mam do sprzedania Subaru Legacy 2,2 kombi z 1996 roku z pełnym wyposażeniem.
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C6582945 Jest to moje drugie Subaru (drugie Legacy) i z przykrością je sprzedaje, ale tylko po to aby przesiąść się do nowszego Subaru tym razem Forestera. Auto zostało sprowadzone z Holandii w 1998 roku i miało wtedy ok. 82 tys km. Z autem ( jak to z Subaru) nie miałem żadnego problemu o czym świadczy użytkowanie go przeze mnie przez 10 lat, no może tylko jeden mały problem. Mianowicie, skutkiem mego w nim „zasiedzenia” jest teraz niska wartość oraz ogromne do niego przywiązanie, dlatego chciałbym je sprzedać komuś kto tak samo jak ja uznaje tylko jedną markę samochodów i będzie o nie należycie dbał.
Linka popraw.
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

bronx51
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 2.2 GX 1996r.
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy G.X 1996

Post 27 paź 2008, o 16:46

Zrobione :D

ODPOWIEDZ