GRUPOWY ZAKUP PŁYT:) POD SILNIK DO US OBK I LEGACY >>H6

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
j_rybnik
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: GRUPOWY ZAKUP PŁYT:) POD SILNIK DO US OBK I LEGACY >>H6

Post 20 sty 2009, o 14:01

Witam.Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem US OBK 2.5 XT MY 2005 i mam pytanie czy da sie jeszcze załapać na płyte? ;-( Niestety nie wiem jakie są różnice w sposobie mocowania płyty miedzy tym modelem a H6 lum 2.5 US lub UE i jeszcze jeden problem-do warszawki mam 400km ;-( i nie dam rady podjechać na sprawdzenie.Jesli to mozliwe prosze o info na [email protected].



Fala
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: KPHTH MOU
Auto: OBK H6 3.0 / GT / 328iA / TT Roadster / Habana Custom / 855 T5 / 900se turbo cabrio / Legacy CVT
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 0

Re: GRUPOWY ZAKUP PŁYT:) POD SILNIK DO US OBK I LEGACY >>H6

Post 20 sty 2009, o 14:18

j_rybnik, poszedł mail
Obrazek

NAJLEPSZA OLIWA Z OLIWEK Z KRETY! <-- wyszukaj na FB

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: GRUPOWY ZAKUP PŁYT:) POD SILNIK DO US OBK I LEGACY >>H6

Post 20 sty 2009, o 14:57

j_rybnik pisze:Witam.Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem US OBK 2.5 XT MY 2005 i mam pytanie czy da sie jeszcze załapać na płyte? ;-( Niestety nie wiem jakie są różnice w sposobie mocowania płyty miedzy tym modelem a H6 lum 2.5 US lub UE i jeszcze jeden problem-do warszawki mam 400km ;-( i nie dam rady podjechać na sprawdzenie.Jesli to mozliwe prosze o info na [email protected].
Łaaaaaał, OBK 2,5 XT - dawaj zdjęcia złoma i historię tutaj w te pędy, co łaska - http://forum-subaru.pl/bb3/viewforum.php?f=10
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

j_rybnik
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: GRUPOWY ZAKUP PŁYT:) POD SILNIK DO US OBK I LEGACY >>H6

Post 20 sty 2009, o 17:16

Mój Outbaczek pojawił sie w moim życiu w kwietniu 2008 (a wydaje się jakby to było wczoraj)jest to werja MY2005 2.5 XT 184 KW z USA automat oczywiście a dla niektórych niestety.Kupiłem go od gościa z Krakowa który przywiózł go sobie z podróży do USA gdzie mieszka jego brat.Takiego auta szukałem kilka miesięcy bo zależało mi na niebitym Outbacku lub Foresterze XT a sami wiecie jak ciężko znaleść w polsce subaru w którego konstrukcji nie byłoby kawałka przystanku autobusowego lub innego auta.Poprzedni właściciel zapewniał, że samochód nie miał żadnych przygód ale i tak sprawdziłem go czujnikiem lakieru potem w ASO i w USA podając VIN i okazało sie że rzeczywiście autko nie bite :-) Obecnie mam przebieg ok 64 tys mil a jak go kupowałem miał 59 tys.OBK to 5 biegowy adaptacyjny automat z z przyciskami do recznej zmiany biegów na kierownicy.Zwasze chciałem manuala ale takiej wersji nie ma a teraz nie zamieniłbym sie na manuala bo po opanowaniu umiejetnego operowania gazem biegi praktycznie można zmieniać prawą stopą a w razie konieczność kliknąc przycisk na kierownicy i zmienic bieg.samochód jest czarny z czarna skóra, pełna elektryka i duzym szybrem.Jedynym minusem sa hamulce, które kończą sie po kilku hamowaniach i z tym coś muszę zrobić.Wymieniłem już amortyzatory na gazowe KYB bo poprzednie amerykany był po pierwsze strasznie miekkie a po drugie koles od którego go kupiłem dorzucił mi komplet nowych amorków monroe ale jak rozebrałem zawias to sie okazało że dał mi amorki do legacy(takie mu sprzedał dealer) i za cholere nie pasuja wiec skoro juz auto było rozebrane to szybko nabyłem KYB i zawias jest nówka.jeśli ktos potrzebuje amorki do legacy to tanio oddam ale tylko tył bo przód juz poszedł.Zdjecia chętnie wrzucę jesli poinstruujecie mnie jak to zrobić.szkoda że dopiero teraz odkryłem, że jest wiecej osób chorych na subarurozę i że jest gdzie podzielic sie swoim nałogiem.Pozdrawim

ODPOWIEDZ