Zaciski czterotłoczek po full regeneracji, kmpl.

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
longer1
0 gwiazdek
Auto: Forester 2.0 XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Zaciski czterotłoczek po full regeneracji, kmpl.

Post 20 mar 2017, o 15:35

Jak w tytule. Mam do sprzedania zaciski czterotłoczkowe z WRX. Zaciski po kompletnej regeneracji i malowaniu. Nowe wszystkie gumki, odpowietrzniki, podkładki miedziane na przewodach, Zestaw montażowy TRW (blaszki, piny), wymienione po 2 tłoczki (od tyłu), reszta przepolerowana w idealnym stanie. Składane na smarze TEXTAR. Na zaciskach klocki żółte EBC w bdb stanie. W zestawie też bdb tarcze, bez rantu, 294mm. Przy okazji odświeżyłem tarcze i przewody. Zestaw prosto do montażu. Jedno ze zdjęć przedstawia marki użytych materiałów (frenkit, autofren, TRW, Textar).
W przypadku wysyłki do ceny należy doliczyć jej koszt.
Mam też zaciski dwutłoczkowe w trakcie regeneracji z przewodami. Aktualnie są pomalowane. Brakuje 2 szt tłoczków, zestawu montażowego i gumek. Cena kompletu ewentualnie 2000zł, Sprzedaję albo komplet albo sam przód. Gdyż w przyszłości będę chciał wrócić do tematu a puki co zbieram hajs na remont skrzyni niestety :(

Cena: 1300 przód, 2000 komplet. Przy zakupie kompletu wysyłka w cenie.
Nie wiem jak wrzucic fotki. W razie czego wysle zainteresowanym na maila.



longer1
0 gwiazdek
Auto: Forester 2.0 XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Zaciski czterotłoczek po full regeneracji, kmpl.

Post 21 mar 2017, o 21:26

Sprzedany kmpl. Do zamkniecia.

ODPOWIEDZ