[S] Przewody wysokiego napięcia MAGNECOR 10 lat gwarancji

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

[S] Przewody wysokiego napięcia MAGNECOR 10 lat gwarancji

Post 13 cze 2017, o 12:01

Posiadam na sprzedaż przewody wysokiego napięcia do Forestera firmy Magnecor 8mm które posiadają 10 lat gwarancji liczone od 25 maja 2017r.
To jest wersja przewodów do forestera z silnikiem 2.0 sohc 1998-2000 bo tak podaje katalog. Ale trzeba zwrócić uwagę czy macie długie wtyczki na świece czy krótkie i czy cewka jest zamontowana niesymetrycznie. Bo ten zestaw ma długie wtyczki do świec i przewody są krótsze do 1 i 3 cylindra a dłuższe do 2 i 4 cylindra. Zestaw pasuje do takiego układu jak na zdjęciach poniżej:

Obrazek

Głowice powinny wyglądać tak:
Obrazek

Przewody wyglądają tak:
Obrazek

Zdjęcie z katalogu:
Obrazek

Przewody założyłem na dosłownie chwilę i przejechałem na nich może kilometr lub dwa.
Do tego zestawu posiadam pudełko, fakturę (angielską bo z tego kraju zamówiłem przewody), jakieś tam elementy przytrzymujące przewody i naklejkę Magnecor na auto.

To są jedyne przewody które przepijają oryginały przede wszystkim jakością wykonania. Na oryginały macie 2 lata gwarancji a tu aż 10 lat. W dodatku zamienniki typu NGK, BOSCH często dają efekt mulenia auta. Tak było u mnie.

Kwota za całość 450zł z wysyłką.



ODPOWIEDZ