[K] Końcowy wydech

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

[K] Końcowy wydech

Post 25 cze 2017, o 13:05

Poszukuję w rozsądnych pieniążkach końcowego wydechu do Forestera lub z czegoś innego ale żeby nie był zbyt głośny lecz podkreślał bulgocik z kolektora od Legacy który już mam. Piszcie co tam macie na zbyciu :thumb:



Fred 007
0 gwiazdek
Auto: Subaru impreza WRX BugEye
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Końcowy wydech

Post 26 cze 2017, o 13:07

Polecam wywalić końcowy tłumik i wspawać kawałek rury zakończony jakąś sensowną końcówką. W mojej imprezie dźwięk jest idealny. Patent ściągnięty od kolegi z forestera turbo : )
PS. Tez szukałem końcowych tłumików dedykowanych do imprezy ale nie udało mi się znaleźć czegoś co by fajnie brzmiało jednocześnie wyglądało w miarę seryjnie.

luki_man
4 gwiazdki
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 2 razy

Re: [K] Końcowy wydech

Post 26 cze 2017, o 14:15

Ale jak go całkiem wywalę to będzie okrutnie głośny. Jak będę jechał dalej niż 200 km to mi uszy odpadną :)

draqoon
2 gwiazdki
Auto: Subaru Legacy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Końcowy wydech

Post 26 cze 2017, o 15:59

Mam prodrive, wrsport z okrągła końcówką, millteka, magnexa . Jak cos pisz PW

Fred 007
0 gwiazdek
Auto: Subaru impreza WRX BugEye
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Końcowy wydech

Post 27 cze 2017, o 12:49

luki_man pisze:Ale jak go całkiem wywalę to będzie okrutnie głośny. Jak będę jechał dalej niż 200 km to mi uszy odpadną :)
Jeżeli resztę układu wydechowego masz serię to dźwięk uzyskany po wywaleniu jedynie końcowego tłumika jest idealny. Jeżdżę tym autem na co dzień i nawet w dalszych trasach nie jest w ogóle uciążliwy. Mnie też zależało na tym żeby nie było za głośno a chciałem jedynie podkreślić dźwięk boksera. Jak wspomniałem wcześniej kolega w forku miał ten sam patent i też było spoko. Pod tym linkiem znajdziesz filmik na którym mniej więcej możesz ocenić dźwięk : )

buk
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: KTT
Auto: Forek s-turbo '00
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Końcowy wydech

Post 30 cze 2017, o 11:59

Też chwilowo jeżdżę bez tłumika, w srodku dzwiek glosny ale bardzo przyjemny, jezdzilem tak trasy po kilkaset km i bylo ok. Jednak z zewnątrz nie brzmi juz tak fajnie, mało basu, bardziej "ryczy" ;)

ODPOWIEDZ