[S] LEGACY 92 2.2 LPG sedan skóra klima części

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Tamer2410
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: ja mam wiedzieć...?
Auto: FORESTER 98 / LEGACY I
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] LEGACY 92 2.2 LPG sedan skóra klima części

Post 27 cze 2017, o 19:38

Witam.
Z przykrością chcę oddać swojego Legacy.
Bez owijania w bawełnę blacharsko to maska (od wersji turbo) i dach (z elektrycznym szyberdachem) za czymś jeszcze wyglądają.
Ogólnie rzecz biorąc to sporo rdzy, ale wnętrze jest całkiem spoko. Tak więc auto dla kogoś kto ma dostęp do karoserii albo chce mieć "inne" wyposażenie.
z wyposażenia to:
skórzana tapicerka w kolorze grafit (ostatnio zakonserwowana), wszystkie boczki, schowek/podłokietnik, deska itp mięciutkie pod skórę a nie plastiki, tempomat, abs, klima, elektryczny szyberdach, centralny, 4 el. szyby, el. lusterka, półautomatyczna antena, grzane dupy z przodu. ogólnie jak na rocznik 92 to chyba dosyć bogate wyposażenie.
silnik 2.2 po remoncie, wymienione uszczelki, splanowane głowice.
kolor - grafit.
to z tych pozytywnych rzeczy.
co do reszty to tak jak pisałem, blacharsko to sporo rdzy, zawieszenie z przodu jest spoko, natomiast z tyłu trochę przydałoby się zrobić (chyba że ktoś go chce na części se wziąć) belka z tyłu zmieniona, wypiaskowana zakonserwowana tak, że ruda całe auto zerzre, a ona będzie nie tknięta.
4x tarcze wymienione, klocki z tyłu zaciski, ale brak ręcznego.
Przegląd auto ma, jeździ normalnie, ubezpieczone, ale nie sądzę żeby ktoś chciał go po to żeby jeździć tak jak jest.
LPG działa normalnie wszystko elegancko. korek obok wlewu paliwa.
Autko ma jeszcze zderzak przedni od wersji turbo, ale jest dosyć obdrapany, do niego mam światła przeciwmgielne.
Do auta mogę dorzucić sporo części tj. kierunki, lusterka, zderzak przedni normalny (1szt. w kolorze grafit, 1szt. w kolorze biały), lampy, grile, kolektor dolotowy, silniczki krokowe, dyfer i inne.

Dlaczego chcę sprzedać auto?
W planie miałem go odrestaurować, ale szykuje mi się dzidzia, a dlatego auta musiałbym poświęcić sporo czasu serca i hajsu, a że rodzina jest dla mnie ważniejsza no to niestety muszę oddać.

Co do ceny to nie mam jakiejś określonej, mogę napisać tylko tyle, że jestem dość uległy na propozycje, bo wiem w jakim stanie jest to auto. Oczywiście też bez przesady.

Gdyby ktoś był chętny to mój nr tel 607 705 762
Jak nie odbiorę to pisać smsy.
jakieś pytania pisać. nie zamierzam nikogo oszukiwać.

sprzedaję jako całość



ODPOWIEDZ