[S] silnik EJ20FL / EJ204

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] silnik EJ20FL / EJ204

Post 24 lut 2018, o 17:48

Witam,

Sprzedam silnik z mojego prywatnego auta Subaru Forester z 2007 r. produkcji, EJ20FL. Wzmocnione gniazda zaworowe i lepsze zawory pod lpg.
Silnik od 92 tys km miał zamontowany lpg.

Silnik ma udokumentowany przebieg 156 tys km, mam wszystkie faktury z ASO w Polsce potwierdzające wszystkie naprawy, auto było zakupione w salonie w kraju.

Z najważniejszych rzeczy:
- silnik miał zmieniany rozrząd przy 105 tys km wiec nie trzeba go zmieniać przez kolejne 50 tys km (faktura z aso)
- auto miało 15 tys km temu regulowane luzy zaworowe (fv z aso na 2 tys zł) więc dla kupującego bez znaczenia będzie przebieg zrobiony na lpg.

Cena: 4500 zł do negocjacji.

Nie jestem handlarzem, nie jest to silnik z anglika ani auta powypadkowego, silnik jest do obejrzenia od ręki w Nieporęcie pod Warszawą.
Silnik chce sprzedać, a nie sprzedawać dlatego cena jest do negocjacji, jest to idealna opcja dla kogoś kto szuka pewnego silnika dla siebie na kilka lat który montuje bez obawy czy bierze olej albo zaraz się coś nie wysypie.
Widoczna na zdjęciach pęknięta lewa i prawa część osłony rozrządu pochodzi z silnika z Imprezy, który właśnie trafił do Forestera.
Pokrywy mogę kupić lub dać na nie rabat.



markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] silnik EJ20FL / EJ204

Post 24 lut 2018, o 18:31

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] silnik EJ20FL / EJ204

Post 21 maja 2018, o 20:35

proszę moderatora o zamknięcie tematu

ODPOWIEDZ