/S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Rotter
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: OBK 2.5 AT '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

/S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

Post 8 kwie 2018, o 15:54

Do sprzedania jak w temacie: baza THULE (dedykowany kit 3018 plus belki i stopy 751) + 2 x uchwyty rowerowe THULE 510. Całość używana przeze mnie w poprzednim Subaru Legacy kombi 2.0 z 2005 r. i trzeci rok czekająca na decyzję co dalej. Przez dwa lata nie zgadzałem się na wyrzucenie, ale też nie mogłem sobie przypomnieć, co zrobiłem z kluczykami do bazy i do uchwytów. W tym roku numer nie przeszedł i zostałem postawiony pod ścianą. Okazało się, że właściwa motywacja może zdziałać cuda i już po godzinie odnalazłem kluczyki.
Choć przegląd zestawu przeprowadzony przez mnie na balkonie wypadł pozytywnie, czyli wszystko wygląda na kompletne i działające, to jednak zdecydowanie preferuję odbiór osobisty (Warszawa Stegny, jeśli tylko dopasuję się z kupującym czasowo - pomoc w montażu gratis). Całość przemyłem (fota poniżej - gdyby kogoś interesowały zbliżenia poszczególnych elementów to też mam) i trysnąłem tu i ówdzie WD40. Z uwagi na preferowany odbiór osobisty, co ewentualnego kupca może narazić na koszty dojazdu, cena forumowa za całość to 500 złociszy i jest to moim zdaniem b. atrakcyjna kwota w porównaniu z używkami na Alledrogo. O nówce nie wspominam, bo więcej kosztują sam stopy plus kit. Dopuszczam negocjacje, ale tylko w przypadku twardych przesłanek, czyli stwierdzenia braku jakiegoś elementu (na 99,9% wykluczone) lub wykazania, że moja kalkulacja jest kant o 4liter potłuc.
Zapraszam do kontaktu na PW lub telefonicznie 5 zero 4 osiem 5 5 jeden 5 jeden.
Będę wdzięczny za szybkie decyzje, bo czuję, że ciśnienie u połowicy powróci i pewnie całość najpóźniej za tydzień wyląduje na wspomnianym wcześniej portalu.
Sprzedaję tylko komplet! Cena jest na tyle atrakcyjna, że można zbędne elementy bez problemu odsprzedać. Mnie się nie chce z tym bawić.
Załączniki
bagażnik dachowy.jpg


4x4 - 6x9 - 10x15

jazda77
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy H6 MY07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: /S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

Post 17 kwie 2018, o 09:34

Cześć, czy ogłoszenie wciąż aktualne?

Rotter
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: OBK 2.5 AT '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: /S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

Post 22 kwie 2018, o 19:24

Dzisiaj mi żona przypomniała, że nadal widzi na balkonie coś czego widzieć nie chce. Wszedłem na forum żeby skopiować ogłoszenie i wrzucić na Allegro. Proszę o kontakt telefoniczny.
4x4 - 6x9 - 10x15

panther_epa
0 gwiazdek
Lokalizacja: Pabianice
Auto: Forester 2.0 XT '03
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: /S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

Post 23 kwie 2018, o 18:03

Samych uchwytow do roweru nie chcesz sprzedac?

Rotter
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: OBK 2.5 AT '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: /S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

Post 28 kwie 2018, o 21:38

Mogę sprzedać, ale cena bz. Resztę dodam w gratisie.
Zrobiło się cieplej i znowu zostałem pogoniony.
No dobra. Jeśli sprzedaż byłaby szybka i nie będę musiał niczego pakować (czyli odbiór osobisty) to 5 dych mogę zrzucić.
4x4 - 6x9 - 10x15

artman84
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy IV
Polubił: 0
Polubione posty: 0

/S/ Baza THULE + uchwyty rowerowe THULE do Legacy '05 kombi

Post 30 lip 2018, o 15:26

Cześć. Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne?

ODPOWIEDZ