[K] Budę kompletna Impreza Gc8 Jdm

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
WueM
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: GLIWICE
Auto: Chrupek :P
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

[K] Budę kompletna Impreza Gc8 Jdm

Post 12 maja 2018, o 21:58

Cześć wszystkim :-)


Pod wpływem impulsu postanowiłem założyć tako temat licząc, że może coś się trafi :mrgreen:


Do rzeczy...Wymyśliłem sobie zakup kompletnej budy (zarejestrowanej to juz w ogole byloby bosko)

Chodzi o kompletna budę..zderzaki maska klapa drzwi zawieszenie hamulce wnętrze...w świetnym stanie...słowem wszystko prócz skrzyni napędu i silnika...

Może ktos sprowadził sobie takiego STI/WRX...dla napędu i silnika a reszte ma do oddania :-)

Grunt to wierzyć...


Zaznaczam od razu ,że nie interesują mnie gt'ki nic kontynentalnego...Ma być jdm w sedanie...ze wszelkimi japońskimi dodatkami...


Dzięki for all za pomoc...



BladeRunner
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GC8 STi MY99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Budę kompletna Impreza Gc8 Jdm

Post 13 maja 2018, o 12:46

@Oktan - ty chyba mógłbyś pomóc trochę?
Pozdrawiam,

Marcin
Impreza GT/STi MY99 - "Odrapek" - temat na Forum-Subaru

Obrazek

Oktan
2 gwiazdki
Auto: Turbodziad Rally Spec MY92 & STI MY15 & S-Turbo MY00 'Overland' & FXT MY03 & WRX MY92 & WRX MY95
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 1 raz

Re: [K] Budę kompletna Impreza Gc8 Jdm

Post 18 maja 2018, o 18:25

MOja najstarsza starowinka czyli wrx MY92 jest do wzięcia, ale cena jest wysoka, znaczy ludzie tak uważają, lecz blaszka zrobiona cała, a za samo to poszło kilka koła, zostało pomalować.
WueM jak co pisz na kropce PW

ODPOWIEDZ